קטין בן 16 השליך כוס קולה על שופט

פרי הביאושים החילוני: קטין כבן 16 תושב אשקלון נחקר הבוקר במחלק הנוער של משטרת ישראל לאחר שאמש על פי החשד השליך כוס קולה לעברו של שופט כדורגל

מקרה לא שגרתי במגרש הספורט שחושף טפח על התרבות הקלוקלת של הנוער החילוני בישראל. קטין כבן 16 תושב אשקלון נחקר הבוקר במחלק הנוער שמשטרת ישראל לאחר שאמש על פי החשד השליך כוס קולה לעברו של שופט כדורגל במשחק שהתקיים בעיר אשקלון בין הקבוצה המקומית הפועל אשקלון לבין קבוצת מכבי פתח תקווה.

כוחות משטרה שנכחו במקום הבחינו במעשיו של הקטין ואף על פי שהכוס לא פגעה באדם זה עוכב על ידם וזומן לחקירה הבוקר בפני חוקרי הנוער באשקלון.

בסיום חקירתו הורה קצין משטרה על הרחקתו של הקטין ממגרשי הספורט בו תשחק קבוצת הפועל אשקלון למשך 30 ימים הקרובים.

במקרה נוסף, החליטה המשטרה להרחיק אוהד כדורגל ממגרשי הספורט ל- 3 עונות (!). זו ההחלטה שהתקבלה היום בבית המשפט בעניינו של אוהד כדורגל שתקף שוטר במהלך משחק שהתקיים באצטדיון טדי.

"חומר הראיות מקים יסוד סביר כי המשיב תקף את אחד הבלשים במכת אגרוף ולאחר מכן ניסה לברוח ממעצר.נהתנהגותו של המשיב יש בה כדי להפר באופן אלים את הסדר הציבורי.

בנסיבות אלה אני סבורה כי יש יסוד לבקשת המשטרה להרחקת המשיב ממשחקי כדורגל, וזאת למשך התקופה המבוקשת מדובר באדם שאין זו עבירה ראשונה אותה הוא מבצע בניגוד לחוק למניעת אלימות בספורט והפעם אף נקט באלימות של ממש כלפי שוטר".

כך אמרה בהחלטתה כב' השופטת מיקה בנקי בדיון שהתקיים היום בעניינו של אוהד כדורגל שנעצר ונחקר בגין תקיפת שוטר ועבירות על חוק אלימות בספורט.

בתאריך 16.9.17 התקיים באצטדיון טדי משחק כדורגל בין הקבוצות בית"ר ירושלים- הפועל חיפה. במהלך המשחק החל עימות בין האוהדים לשוטרים במהלכו אחד מהם תקף אחד השוטרים שניסה להימלט.

החשוד זוהה על ידי השוטרים שעצרו אותו לחקירה בתחנת מוריה, בסיומה שוחרר עם זימון להתייצב בפני בית המשפט.

בדיון שהתקיים היום בעניינו נעתרה השופטת לבקשת המשטרה והורתה על הרחקתו של האוהד ממשחקי הכדורגל לתקופה של 3 עונות והתייצבות בתחנות המשטרה במהלך משחקי הקבוצה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.