קיבלתם צו 8 ואתם עומדים להתחתן? האישה תוכל להירשם לנישואין לבד

המבצע הצבאי ברצועת עזה 'צוק איתן' עומד להימשך ובמשרד לשירותי דת יוזמים פעילויות לטובת הציבור. סגן השר לשירותי דת אלי בן דהן הנחה בימים האחרונים את המועצות הדתיות להמשיך להעניק את שירותי הדת כבשגרה ובכך למצוא דרכים יצירתיות להמשיך להעניק את שירותי הדת לתושבי המדינה הנמצאים בקו האש.

בעקבות ההנחיה הורה יו"ר המועצה הדתית בירושלים למחלקת רישום נישואין במועצה הדתית לאפשר לכל הבנות שעומדות להינשא לחיילים שקיבלו צו 8 להתחיל בהליך הרישום נישואין, אשר נעשה בדרך כלל יחד עם בן הזוג המיועד.

ישי הנחה את עובדי המועצה הדתית לאפשר לכל החיילים שקיבלו צו 8 להירשם במועד מאוחר יותר עם סיום המבצע וכבר עכשיו לפתוח תיק לכלה המיועדת ובכך למנוע את העיכוב בתהליך הרישום.

מדובר בהקלה משמעותית אשר הייתה יכולה לעכב את הרישום לנישואין במשך שבועות ארוכים בשל היעדרות החתן המיועד. על פי ההנחיה של ישי החתן המיועד יוכל להגיע בסוף התהליך לביקור קצר ולסיים את התהליך שהחלה רעייתו העתידית.

"בתפישת עולמי המועצה הדתית צריכה להתגייס לטובת החיילים והאנשים שנלחמים לטובת מדינת ישראל ולנסות להתאים להם את כל האפשרויות שיש ביכולתנו להקל עליהם על מנת לאפשר להם חיים נוחים יותר".

לדבריו אסור לנו למנוע את ההכנות לחתונה של הזוגות שעומדים להינשא ועלינו לסייע להם ככל שאפשר על מנת לאפשר לעם ישראל להמשיך להתרבות ולגדול. "החמאס מנסה להרוג ולהשמיד אותנו ואנחנו רק נתרבה. זאת הנקמה הכי גדולה שיכולה להיות בחמאס" מסביר ישי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.