קידום אתרים אורגני בגוגל

אתם משקיעים או השקעתם הרבה כסף בבניית אתר? אתם דואגים להכניס תוכן שמעניין את הגולש ולא רק פרטים יבשים על החברה שלכם? טוב מאוד!. אלו דברים שצריך לעשות כדי למשוך כניסות לאתר שלכם-  מכוון שהגולשים מחפשים תמיד עוד מידע שמדבר על שנושא שהם מחפשים עם זאת, צריך לשים לב לעוד פרטים. קידום אתרים בגוגל זה עסק מסובך שצריך לשים לב להרבה פרטים. לא רק גאשר מתכננים את הבנייה של האתר, אלה גם בהמשך כשהוא כבר אונליין. אז למה הקידום אורגני הזה הוא כל כך יעיל וגם לא פחות חשוב- איך מבצעים את זה נכון?

לירות לכל הכיוונים עם תחמושת כבדה

כשמדברים על נושא הקידום בכללי, ועל קידום אתרים אורגני בגוגל בפרט, צריך לעשות מאמצים אדירים ומחשבות מחוץ לקופסא כדי לקדם את האתר. כל כתיבה, פעולה או הנעה שתעשה בסופו של דבר יציג תוצאות. וכאשר הכול מתחבר ביחד, תקבלו הרבה כניסות לאתר ומשם הרבה לידים או מה שבעצם הגדרתם כמטרה

קידום מומן – עזר לתוצאות מהירות

אם אין לכם סבלנות לחכות לראות תוצאות בהמשך ואתם רוצים כבר לידים מהרגע שאתר באוויר, ישנה אופציה לעשות שימוש בקידום מומן, אומרים שיש רגעים שעדיף לעשות שימוש בקידום מומן ויש גם טוענים שזה עוזר לקידום האורגני בגוגל. למשל כאשר אתם מוציעים מבצע חורף ואתם רוצים שהלקוחות או גולשים יגלו את זה באותו רגע, אם יש אירוע חשוב או מוצר במבצע שנמצא עכשיו באתר בהנחה – לכו גם על קידום ממומן. מכוון שיש סיכוי שעד שהפוסט האורגני יגיע למיקומים טובים בגוגל המבצע כבר לא יהיה תקף. הקידום הממומן עוזר לפזר מידע מהר ומציג את עצמו בקהל רחב שאתה מכוון עליו. לא לשכוח, הקידום הממומן זה התוצאות חיפוש ביוצאות ובולטות בירוק במקומות הראשונים בגוגל,אלו שרואים בראש התוצאות החיפוש ללא קשר עם התוצאות האורגניות. כמו שאמרנו הם טובות מאוד להפצה וחשיפה מהירה, כמו למשל דיאטה מהירה של שבוע כאשר רוצים לרדת כמה קילוגרמים לפני חתונה. אבל כדי לשמור על הבריאות ועל המשקל לטווח ארוך זה לא מספיק. נדרש סגנון חיים לאורך זמן בריא ותקין. ככה גם בקידום האתרים האורגני וזה מה שגוגל מחפש באתרים שלכם, התמדה טובה ובריאה לאורך זמן עם תוכן שיעזור לגולש.

איך מבצעים את זה?

קידום אתרים בגוגל דורש מאמץ וסבלנות לאורך זמן, אבן – אבן עד שבונים חומה. בדרך כלל כאשר אין לכם את הידע מומלץ לתת לחברה שמתעסקת ויש לה את הכלים הנדרשים לעשות זאת. בנוסף לכך הם יעבדו בהרסה פלטפורמות במקביל כמו רשתות חבריות, בלוגים פורומים ואתרים אחרים. בכל אלו יקשרו בצורה נכונה מילות מפתח שאתם רוצים לקדם לאתרים שלכם.

כאשר מדברים על האתר, מבצעים אופטימיזציה – סידור נכון של כותרות ומילות מפתח בכל עמוד של האתר. גוגל דואג לעבור על כל העמודים ולבדוק מה יש בתוך, ולדרג לעצמו וכך בעצם לקבוע אם העמוד רלוונטי לגולש. זאת עבודה שדורשת התעסקות יום יומית ולפעמים שעה שעה, אם אין לכם זמן לטפל באתר וגם בעסק שלכם מומלץ לחפש חברה אשר תסייע לכם לעשות זאת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.