קידום אתרים לעסקים קטנים אפקטיבי ב-3 מסלולים

קידום אתרים לעסקים

קידום אתרים הוא לא מדע מדויק, ישנן כמה וכמה שיטות עבודה כאשר כל מקדם אתרים מתמקד בטכניקות עבודה מסוימות בהן הוא מתמחה. היום ברור לכולם כי כל אתר באשר הוא זקוק לפעולות קידום, כאשר הפעולות הללו משמשות לתחזוקה אתרים. תכנית קידום אתרים לעסקים קטנים מתבססת על הפצת תוכן מקצועי איכותי המביא גולשים אל העמוד, העשרת האתר בתוכן מקצועי ומקורי ושיפור חווית הגולש באתר, כל הצעדים הללו נחוצים למטרת קידום ולמטרת פיתוח האתר, מדובר בהשקעה נבונה לטווח הארוך.

אפשרויות נוספות בהן ניתן לקדם אתרים לעסקים קטנים הן  פעילות בפורומים ובלוגים מקצועיים אונליין, שימוש בדיוור שיווקי תוך שימוש בדואר אלקטרוני, הפצת מודעות פרסום באתרים ופעילות מקצועית לפרסום כתבות ותגובות מקצועיות.

קידום אתרים בטכניקת SEO

טכניקת קידום SEO  היא הבסיס לכל תכנית קידום אתרים לעסקים קטנים, כאשר גם כאן יש למקד את הפעילות בפנייה אל קהל היעד המקומי, רוב העסקים הקטנים אינם פועלים בכל רחבי הארץ. כך למשל, מנעולן באזור חיפה אינו זקוק לפניות של לקוחות מאזור באר שבע. את קידום האתר כולו יש לבסס על פנייה לקהל היעד המתרכז באזור הפעילות של בית העסק. קידום אתרים בשיטת SEO   מניב תוצאות בטווח הארוך, עבודה איכותית תביא לתוצאות יציבות תוך התקדמות הדרגתית במיקום האתר בתוצאות החיפוש.

קמפיין קידום ממומן לקידום אתרים

אחת הבקשות הראשונות העולות בשיחה הראשונה עם בעל העסק היא בקשה לתוצאות מהירות. אלו אשר אינם מכירים מהו קידום אתרים מצפים לראות תוצאות כבר מחר. שיטת הקידום בה ניתן יהיה להציג בעבורם תוצאות מהירות היא הקידום הממומן. מודעות הפרסום מתפרסמות בתוך כמה ימים במיקום בולט ומצליחות לעורר עניין בגולשים. קידום אתרים לעסקים קטנים המתבסס על PPC  יש לבצע תוך בחירה נכונה של מילות המפתח ופנייה מתאימה לקהל היעד המקומי. עבודת קידום מקצועית תצליח להביא פניות של לקוחות התואמים את הגדרת קהל היעד בצורה מדויקת.

קידום אתרים לעסקים קטנים ברשת החברתית

רשת הפייסבוק זוכה בשנים האחרונות לפופולריות רבה, היא הפכה לכלי עבודה שימושי בעבור מקדמי אתרים. הפעילות בפייסבוק אידאלית לקידום כמעט כל סוגי העסקים תוך הצגת השירותים, ניהול קשרי לקוחות, פרסום מבצעים/הנחות וגם גיוס לקוחות חדשים. קידום אתרים לעסקים קטנים מתנהל לרוב תחת תקציב כספי מצומצם, על כן, יש לבחור את הצעדים המתאימים תוך חשיבה ארוכת טווח, ההשקעה בקידום עסקי ברשת הפייסבוק תניב פירות בכמה מישורים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.