קידום משמעותי בשירות ללקוחות מאוחדת

במפגש מיוחד עם עסקני רפואה חשפה מאוחדת את המהלך של הפיכת בי"ח משגב לדך לבי"ח שישרת את לקוחותיה בלבד ובכך יזכו הלקוחות לקיצור תורים לניתוחים ולבדיקות MRI * במפגש השתתפו ראשי ארגוני הרפואה בירושלים לצד בכירי מחוז ירושלים במאוחדת

לקראת השירות החדשני המתקדם שיוענק ללקוחות מאוחדת באמצעות בית החולים משגב לדך בירושלים, התכנסו אישי ציבור ומנהלי ארגוני הרפואה בירושלים לצד מנהלי בכירים של מחוז ירושלים במאוחדת.

בין המשתתפים: הרב אברהם חיים חשין מארגון שערי מרפא, הרב שמעון ברוין ובנו ר' יחזקאל מארגון יד אברהם, הרב זאב קשש והרב משה טייטלבוים מאיחוד הצלה, הרב אברהם קאפ מארגון עזרת אחים, הרב מרדכי אייכלר והרב יעקב דסקלוביץ מבעלזא , הרב מרדכי פריד מארגון סעד ומרפא ,הרב אליהו פריד , הרב יוסי מרגלית ,הר' ראובן ברוין ומשה פריד -rccs ,מתאם מגזרים במאוחדת הרב דוד שוורץ ומנהלי מרפאות מאוחדת, אשר יונגרייז, פנחס סטאריק, דב גולד, יצחק גורביץ ויצחק גרין . חנוך דנציגר מנהל מרפאות אשדוד אברהם בלושטיין מנהל קרית גת יוסי גוטליב מנהל מרפאות בחיפה ,ישראל מינקה ופנחס סטאריק מתאמי קשרי לקוחות במאוחדת.

במהלך המפגש הציג ד"ר יובל וייס הרופא המחוזי של מאוחדת בירושלים את הרקע של ביה"ח ששופץ ונפתח מחדש על ידי קופת חולים מאוחדת בשנת תשס"ה כבי"ח כללי-פרטי.

במסגרת תנופת הפיתוח וההתחדשות של בית החולים, נפתחו במהלך השנה האחרונה חדרי ניתוח, הכוללים 4 חדרים וחדר התאוששות שבו 9 מיטות אשפוז יום ומבוצעים בו מיטב הניתוחים ובהם כירורגיה כללית, כירורגיית ילדים, אורתופדיה, גינקולוגיה, כף יד, אא"ג, פלסטיקה, עיניים ואורולוגיה.

ד"ר וייס הציג בפני הנוכחים את המהלך המהפכני החדש בעקבות החלטת מנכ"ל הקופה מר זאב וורמברנד הכפיף את ביה"ח תחת אחריותה של הנהלת מאוחדת מחוז ירושלים כשמשמעות ההחלטה היא העמדתו של בית החולים לטובת שירותם הבלעדי של לקוחות מאוחדת ובכך יזכו לקוחות מאוחדת לקיצור תורים משמעותי במגוון הניתוחים הקלים השכיחים כמו ניתוחי א.א ג. , הרניה ועוד וע"י טובי המנתחים בבירה.

הנוכחים התבשרו אף על ההחלטה להציב בבית החולים משגב לדך מכשיר MRI חדש וזאת הודות לרפורמה אותה הוביל שר הבריאות הרב יעקב ליצמן.

בנוסף הופעלה בימים אלה במקום מרפאת שיניים ייחודית לילדים הנצרכים לטיפולים בהרדמה ויורחב מערך השיקום.

הנהלת המחוז מינתה את הגב' תמר אלרם – רופאת נשים בכירה ולשעבר סגנית מנהלת בית החולים הדסה כמנהלת בית החולים משגב לדך .

בפתח הכנס הציג הרב משה ברים מנהל השיווק המחוזי את הובלתה של מאוחדת במגזר החרדי ואת האסטרטגיה של הנהלת המחוז בכך שהיא רואה בעסקני הרפואה במגזר החרדי כשותפים אשר פועלים יחד עמה למען אותה המטרה, שהיא , הקלה על סבלם של אנשים ולהביא מזור למכאובם.

במחוז ירושלים לבדה חברים כ280,000 אלף מבוטחים מהמגזר החרדי. "זאת הסיבה שמאוחדת מכנסת את העסקנים הבכירים עוד לפני שהיא מפעילה את המערכת , בכדי לשמוע ולהקשיב לדעתם של עסקני ויועצי הרפואה שאיתם היא בקשר מתמיד במהלך כל השנה" הטעים.

בסיום הודה הרב ברים להרב יחזקאל קיפניס מנהל קשרי קהילה במאוחדת ירושלים על הארגון המוצלח של המפגש.

ד"ר עדי נחום רופא עניים ומנתח בכיר שנבחר לנהל את תחום ניתוחי העיניים במשגב לדך , הרצה בפני הנוכחים על ניתוחי קטרקט וסוגי הניתוחים השונים בליווי סרטים מניתוחים בזמן אמת וכן הציג את החידושים בתחום.

עסקני הרפואה הודו על שיתוף הפעולה ההדוק והציעו להמשיך להתכנס לעיתים תכופות בכדי ללוות את המשך פיתוחה של ביה"ח לפי הצרכים העולים מהציבור בשטח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.