קידוש השם: האחים גת בגמר 'הכוכב הבא'

האחים גת  הגיעו אתמול לגמר של הכוכב הבא.  האחים גת  זכו ל 65%  מהקולות  בזכות הקהל הרב שהצביע עבורם.

 גיל ואריה גת החלה את הקרירה המוזיקלית בכיכר ציון בירושלים לפני מספר שנים, אז הם לא תיארו לעצמם שביום מן הימים יעברו שם כמה ממפיקי התוכנית "הכוכב הבא" ויציעו להם להשתתף בה, כמו שהם לא ציפו להצלחה המסחררת ולפרסום הנרחב שהם מקבלים בימים אלה במדיות בכל רחבי העולם. המנחה, צביקה הדר סיכם את זה כך: "הם ריגשו מדינה שלמה, התגובות שקיבלתי עליהם ברחוב הן יוצאות דופן".

רני רהב, יחצ"ן ובעל אחד המשרדים המצליחים בארץ ליחסי ציבור, אמר מוקדם יותר: "אני חולה עליהם, אני חושב שהם מדהימים ורוצה אותם בגמר". גם אייל גולן התלהב ואמר: "הם לא צריכים לעשות שום שינוי מבחינתי, רק לבוא ולרגש".

"היתה חוויה מאוד מיוחדת, היה מרגש. מעמד לא פשוט", סיכמו האחים גת את החוויה, "זה היה לקפוץ למים סוערים". יש לציין שהאחים גת הם חסידי ברסלב ובעלי תשובה זה כ-16 שנה, שגדלו באילת וכבר מגיל צעיר חשו חיבור עמוק מאוד למוזיקה. "היינו חיים חיים חילוניים", סיפרו השניים לשופטי התכנית המשתאים, "עם זיקה למסורת, זאת אומרת יכול להיות שאתה עושה קידוש ביום שישי, ואתה יוצא אחרי זה לאיזה פאב להופיע. והיה מהפך לפני בערך 16 שנה, לא מהפך, אבל מין תהליך טבעי, יותר נכון להגיד מאשר מהפך"

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.