קינג תוקף את ברקת: "מתעלם מחללי מערכות ישראל"

"ברקת ייזכר לעולמים, כראש העיר שהתכחש לקיומם של חללי פעולות איבה בירושלים", כתב קינג בדף הפייסבוק

חבר מועצת עיריית ירושלים אריה קיניג, תוקף בחריפות את ראש עיריית ירושלים בשל החלטתו שלא להנציח את חללי פעולות האיבה. "ברקת ייזכר לעולמים, כראש העיר שהתכחש לקיומם של חללי פעולות איבה בירושלים", כתב קינג בדף הפייסבוק. "הוא ייחרט לדראון עולם, כראש עיר שניסה להסתיר את קיומו של הטרור בעיר (גם אם היו לו כוונות טובות) על חשבונן של המשפחות השכולות".

"במשך 5 שנים,עוד מהקדנציה הקודמת של ברקת כראש העירייה,מנע ברקת את הנצחת חללי פעולות איבה במאות הפסטיבלים שהפיקה העירייה בהשקעה של מאות מיליוני שקלים".

"ברקת סרב במשך 5 שנים האחרונות לתקצב אפילו ב1 ש"ח בספר התקציב העירוני, את חללי פעולות האיבה. כן, 4 שנים שאני יו"ר הועדה וכעת בשנה החמישית כחבר ועדה, ועיריית ירושלים לא תיקצבה ב1 ש"ח במשך כל אותן שנים, הנצחה של חללי הטרור בירושלים.
מתי ברקת נזכר בהם?לפני ימי הזיכרון-זה מצטלם יפה. בזמן האירוע-הוא רץ למקום הפיגוע בכדי להצטלם,אך להנציח את תושבי העיר/ התיירים בעיר/את אנשי כוחות הביטחון – הס מלהזכיר.

כיו"ר הועדה להנצחת חללי פעולות האיבה, התחננתי שתוקצב האנדרטה העירונית שמיועדת להקמה ליד גבעת התחמושת-ברקת סרב לתקצב אותה בכל תוקף.

התחננתי שנוקיר את החללים באחד משלל אירועי הספורט במימון וביוזמת העירייה-ברקת סרב….הכל מתועד בסרטוני הוידיאו של ישיבות מועצת העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.