קנאים תקפו קצין בבית שמש, דרעי: "זה מעשה טרור"

תקרית חמורה בבית שמש: קצין שחזר מהלחימה בעזה ונכנס עם ילדיו להתפלל באחד מבתי הכנסת בעיר, הותקף פיזית ומילולית ע"י מספר קיצוניים במקום. ח"כ ליצמן: "מעשה חמור. על המשטרה לטפל בפורעים בחומרה"

תקרית חמורה בבית שמש: קצין שחזר מהלחימה בעזה ונכנס עם ילדיו להתפלל באחד מבתי הכנסת בעיר, הותקף פיזית ומילולית ע"י מספר קיצוניים במקום. בהמשך, נופצו גם שמשות רכבו של הקצין.

כונן מצוות הצלה שהגיע למקום עם קבלת ההודעה מילט אותו מהזירה.

יו"ר שס, אריה דרעי, גינה בחריפות את האירוע וכינה אותו 'מעשה טרור'. "יש גבול!! תקיפת חייל צה"ל ע"י קיצוניים יהודים במהלך תפילה בבית הכנסת, היא מעשה טרור", צייץ דרעי בטוויטר.image (63)

גם ח"כ יעקב ליצמן גינה את התקרית וקרא למשטרה למצות את הדין עם הפורעים. בראיון לרדיו 'קול ברמה' אמר ליצמן: "זה מעשה חמור, פשע ציבורי ועוול נורא שנועד להשמיץ ציבור שלם…על המשטרה לטפל בפורעים בחומרה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הציונים הארורים מבקשים מהחרדים לעזור לחילים, להביא לחיילים מכתבי תמיכה של ילדים חרדים, אוכל יין לקידוש, וכו' ולכתוב כתבות יפות על הצבא בעיתוני החרדים, כדי לנסות לקרב החרדים לצהל, ואח"כ להשמיד הדעת שלהם, כדי שאח"כ החרדים ח"ו יתחברו לצבא הטמאה, ויכפרו בתורה הקדושה .

  הציונים – מדינת ישראל, מפיצים התמונות של החרדים ביחד עם החיילים להראות כאילו שמותר לחרדי לילך לצבא' ולהיות קשור לצבא, ולעזור לחיילים ששונאים הדעת. אבל כולנו יודעים שאסור לשם יהודי ללכת לצבא, זה בגדר יהרג ואל יעבור. כל הצדיקים, וגדולי הדור האמיתים, אסרו לכל יהודי ללכת לצבא. כל חרידי שמביא ממתקים וכו' לחיילים עתיד ליתן את הדין!!! לא משנה אם הוא אדם פשוט או רב וכו'

  אלו שמשרתים בצבא הם בהחלט רק ערב-רב (או גוים גמורים) ולא מזרע עם ישראל, אין להם נשמות מכלל ישראל, אין לאלו שום שייכות לעם ישראל, הם לא מאמינים בשם ית' כופרים גמורים, לא מקיימים תרי"ג מצות. מובן שרגליהם לא עמדו בהר סיני בשעה שהקב"ה נתן לנו את התורה. הם רק מקיימים ואומרים קוחי ואוצם ידי … כפירה שלמה בתורה ובהקב"ה ח"ו. המלחמה המתרחשת איננה קשורה כלל ליהודים וערבים, אלא לציונים שהשתלטו בכח הזרוע עליהם.

  רק להתפלל להקב"ה שיציל כל עם ישראל ויחזרו כולם בתשובה שלמה בקרוב ממש, אין כוחנו אלא בפה, רק סייעתא דשמיא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. נו אחרי שעומד משגיח בישיבה ומדבר תוך כדי מלחמה נגד חיילים באופן הבוטה ביותר
  וכן נגד אנשי רוח החפצים לזכותם במצוות ציצית
  לא פלא
  שמגיע מטורף ותוקף חייל או קצין
  גדולי ישראל ראו למרחוק בשעה שהחליטו כלפיהם כי הם רודפי עולם התורה במלא המובן

  השכלה בחוץ |
  הגב