קיצונים סימנו את ראש מדור בני הישיבות בצה"ל: "צייד נשמות, יימח שמו"

עיתון הפלס המזוהה עם הפלג דווקא דיווח באהדה גדולה על ההפגנות מול ביתו של רס"ן ראשי{מזעזע}

גורמים קיצונים אשר טרם ידוע השתייכותם במגזר החרדי, הפיצו הערב (יום א') פליירים אשר בהם מנוסחת תפילה חלילה למותו של רס"ן יעקב ראשי, ראש מדור בני הישיבות בצבא. בתקופה האחרונה קיימו קיצוניים הפגנות מול ביתו ובית הוריו.בפלייר שהתפרסם נקרא הקצין בשמות גנאי :כ"רשע מרושע, ראש וראשון לציידי הנשמות, אשר בשנאה שפוכה מוסר בחורי ישראל לכלא ומתאמץ באכזריות להאריך מאסריהם".

במודעה שאנחמנו מביאים כאן את פירסומה מופיעים הכיתובים : "אלוקים שבור זרוע רשע!", מופיעים שמו הפרטי המלא ושם אמו .בהמשך ישנה פניה לציבור שנקרא להזכירם ו"לזעוק לבורא עולם" כדי ש"ייתמו חטאים מן הארץ". בכל מקום ומקום יתפללו עם הזכרת שמו לדראון", נכתב כביכול בשם "גדולי ההוראה שליט"א" "ויאמרו עליו פרק י' ופרק ק"ט בתהילים על אובדן הרשעים. הקב"ה ישמע שוועתנו שנינצל במהרה מאותו רשע יעקב ראשי – יימח שמו וזכרו".

יש לציין שקיצוני הפלג הירושלמי טוענים שידם לא היתה בכתיבת הפלייר הנ"ל,אך יחד עם זאת עיתון הפלס המזוהה עם הפלג דווקא דיווח באהדה גדולה על ההפגנות מול ביתו של רס"ן ראשי.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הגיע הזמן שהרוב הדומם, השפוי יסתייג באמצעות רבותיו ושליחיו באופן הכי ברור נגד פראי אדם אלו, המחזקים מדי יום את לפיד ומייחלים בסתר ליבם לשובו בגדול….. והיה כאשר חלילה יקרה משהו חמור, שלא נגיד ידינו לא שפכו וכו' – עכשיו העת לומר בקול ברור וצלול כלפי קהל עם ועדה – איננו שיייכים לפלגים המסיתים ומדיחים, שמצמיחים עשבים רעים ומבאישים את ריח לומדי התורה בכל העולם כולו[ בעקביות ובשיטתיות. אנחנו החרדים לדבר ה' ספרדים, ליטאים, וחסידים מסתייגים באופן חד ומוקיעים את דרכיהם האלימות והנלוזות של המופקרים הללו.

    דוד |
    הגב
  2. הגיע הזמן שהרוב הדומם, השפוי יסתייג באמצעות רבותיו ושליחיו באופן הכי ברור נגד פראי אדם אלו, המחזקים מדי יום את לפיד ומייחלים בסתר ליבם לשובו בגדול….. והיה כאשר חלילה יקרה משהו חמור, שלא נגיד ידינו לא שפכו וכו' – עכשיו העת לומר בקול ברור וצלול כלפי קהל עם ועדה – איננו שיייכים לפלגים המסיתים ומדיחים, שמצמיחים עשבים רעים ומבאישים את ריח לומדי התורה בכל העולם כולו[ בעקביות ובשיטתיות. אנחנו החרדים לדבר ה' ספרדים, ליטאים, וחסידים מסתייגים באופן חד ומוקיעים את דרכיהם האלימות והנלוזות של המופקרים הללו.

    דוד |
    הגב