קיצונים תקפו חילונית בירושלים: שיקסע! עופי מפה!"(וידאו)

צעירה חילונית שנקלעה להפגנת הענק של העדה החרדית והפלג הליטאי-ירושלמי בירושלים הותקפה באלימות וקללות מצד ילדים שהשתתפו בהפגנה. צפו בתיעוד.{בושה וחרפה}

חילול השם  בתקשורת: צעירה חילונית שנקלעה להפגנת הענק של העדה החרדית והפלג הליטאי-ירושלמי בירושלים הותקפה באלימות וקללות מצד ילדים שהשתתפו בהפגנה.

 שיקסע, עופי מפה! ניצחנו!", קרא בחור לעברה של הנערה, מתיעוד של צוות חדשות 2 שהיה במקום עולה כי לולא תגובתם המהירה של  שוטרי מג"ב  זה היה יכול להסתיים באסון.

השוטרים שהגיעו למקום והבחינו במתרחש חילצו אותה לפני שנפגעה.

יש לציין כי  ההפגנה הסתימה בצורה מכובדת ורוב המשתתפים  התפזרו לבתיהם בשלום. אך תקרית אחת מכוערת הצליחה להעיב על התנהגותם של רוב המפגינים שנשמעו להוראות הרבנים ולא נגררו לאלימות.

בתקשורת האירוע קיבל תהודה רבה, ועיתונאים רבים הגיבו בחריפות על התקיפה האלימה בלב השכונה החרדית.

אלפי מפגינים בעצרת הפלג – העדה

אלפי חרדים מהפלג הירושלמי והעדה החרדית השתתפו אמש בעצרת מחאה כנגד מעצר העריקים, שנערכה ברחוב שרי ישראל בירושלים. ראב"ד העדה החרדית הגר"מ שטרנבוך, החליט להחרים את העצרת בשל הקו הקיצוני של המארגנים. בתקשורת דווח כי בעצרת השתתפו מעל 10 אלף איש. בתום ההפגנה התפזרו אלפי המפגינים לבתיהם ללא כל עימות חריג – כך נמסר מהמשטרה.

בפתח העצרת השווה מנחה העצרת בין מדינת ישראל להיטלר, "עברנו את פרעה, עברנו את האינקוויזיציה בספרד, עברנו את היטלר – נעבור גם אתכם", קרא והוסיף: "נמלא את בתי הכלא כמו שמילאנו אותם בגלות. מילאנו – אבל נשארנו".
המנחה המשיך ותקף: "תתביישו לכם, משת"פים נבזים. אפילו בגיהנום אין לכם מקום!". עוד הוסיף: "צה"ל הוא הצבא היחיד בעולם שפועל לשנות את האידיאולוגיה של החיילים שלו. אין עוד כזו שפלות בעולם כולו. מטרתו של הצבא היא לשרוף את המורשת ואת טהרת עם ישראל".

"אני מברך את כל מי שהגיע להלחם על הדת והיהדות", אמר הגר"ש אוירבך בעצרת. "אוי לנו שכך עשה לנו בימינו. פריצי עמך טועים. צריכים להתעורר ולעמוד על נפשנו ולא להיגרר. אוי לנו שצריכים להסביר ולבאר את הצרה שקמו פריצי עמך לקרר, שהם ככל הגויים ממש. כבר הגיעו לתוך בתי המדרשות, מנסים לגייס".

מרן הרב אוירבך המשיך: "אוי לנו שכך עלתה בימינו. אלו הם דברים שהם עיקרי הדת שעל זה מסרנו את נפשנו בכל דור ודור. מי שחי אסור להשלים עם המציאות הזו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אוי להורים שגידלו כאלו ילדים!!!

    האם בתפילות שלהן ובהדלקת נרות הם מכוונות על התנהגות כזאת של ילדיהן?

    שה' ישמור אותנו מכזה חינוך, ויראת שמים!

    יוני |
    הגב