צפו: אברכים הדליקו נרות חנוכה במסיבת כריסמס (וידאו)

מצווה הבאה בעבירה? במסיבה שהתקיימה הערב במתחם חללי העבודה 'מרקספייס' בתל אביב, חגגו את חג החנוכה היהודי בשילוב – להבדיל – את חג הכריסמס הנוצרי. ספיר שפיגל: הכל נעשה לקירוב לבבות, לא חגגנו כריסמס" צפו. {חשיפת 'קוקר' }

 

מצווה הבאה בעבירה? במסיבה שהתקיימה הערב במתחם חללי העבודה 'מרקספייס' בתל אביב, חגגו את חג החנוכה היהודי בשילוב – להבדיל – את חג הכריסמס הנוצרי.

בין קודש לחול: אברכים חב"דניקים הדליקו נרות חנוכה במסיבת כריסמס. צפו

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום שלישי, 27 בדצמבר 2016

מתיעוד שהגיע לידי 'קוקר' נראים אברכים חרדים המשתייכים ככה"נ לחסידות שמחלקת סופגניות, אשר מדליקים לכאורה, את נרות החנוכה במקום עם שם ומלכות, כאשר חלק מהנוכחים במקום מחופשים כמנהג הנוצרים בחג הכריסמס.

בין הנוכחים במסיבה היה גם הבעלים של 'מרקספייס', איש העסקים יעקב שפיגל ובתו הצעירה ספיר שפיגל אשר מנהלת את 'מרקספייס'.

ספיר שפיגל עצמה, המנהלת את 'מרקספייס', נראית בתיעוד שהגיע לידי 'קוקר' כשהיא מצלמת כל העת בטלפון הנייד שלה את החגיגה ועל ראשה תחפושת, כמנהג הנוצרים בחג הכריסמס.

בשיחה שערך 'קוקר' עם עסקן חרדי הוא הגיב בזעם: "מתביישים ביהודים אשר לא עלינו חוגגים את החג הטמא הזה ועוד מחללים את חג החנוכה הקדוש – זה יותר גרוע מהתבוללות".

תגובת ספיר שפיגל מ'מרקספייס:  "זאת הייתה חגיגת חנוכה יהודית ומרגשת ולא מסיבת חג מולד. המקום היה מקושט ברוח התקופה וחגים של כל העדות. הערכים של מרקספייס הם לקבל כל עדה באשר היא".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.