קלטת נוספת נחשפת • מרן לאלי ישי: "אתה יו"ר נאמן"(הקלטה)

בהקלטה חדשה שנחשפה הבוקר ב'גלי צה"ל' נשמע הרב עובדיה, זמן קצר לפני פטירתו, אומר לאלי ישי: "אתה יושב ראש נאמן. אני אוהב אותך והשם אוהב אותך. אתה מוזמן לחיי העולם הבא". מקורבי דרעי: "אפילו ברגעיו האחרונים של הרב עובדיה, ישי היה עסוק בהקלטתו". האזינו

סערת ההקלטות: אחרי הסערה הגדולה שהביא איתה פרסום הקלטת לפני למעלה מחודש בערוץ 2, מתפרסמת הבוקר הקלטה נוספת ב'גלי צה"ל' בא נשמע הרב עובדיה משוחח עם אלי ישי זמן קצר לפני פטירתו.

בניגוד לקלטת הקודמת, הפעם לא מדובר באמירות חריפות נגד דרעי, אלא בהתייחסות לאלי ישי בלבד. יחד עם זאת, בסביבת ישי טוענים כי יש בדברי הרב עובדיה כדי ללמד על רצונו האמיתי באשר לזהות יו"ר המפלגה.

בהקלטה נשמע הרב עובדיה אומר לישי: "אתה יושב ראש נאמן, שליח נאמן. אתה מזומן לחיי העולם הבא". האזינו להקלטה המלאה:

[alooma ref="2897e35165587f7ae48c18c87efd2963.aac" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בסביבתו של יו"ר ש"ס, אריה דרעי, הגיבו לפרסום: "אפילו ברגעיו האחרונים של הרב עובדיה, ישי היה עסוק בהקלטתו". נכדו של הרב, יעקב ששון, שהתראיין ל'גלי צה"ל' אמר: "בזמן שכל עם ישראל היה עצוב, אנשים שנחשבו לאנשים קרובים היה להם את הראש והמחשבה להיכנס בשביל להקליט ולומר איזה מילה כדי לקבל מילה בחזרה. הרב אהב את אלי ישי למרות שבשנים האחרונות סמך עליו באופן מושלם".

כזכור, אחרי פרסום הקלטת הקודמת נכנסה ש"ס לאחת המערבולות הקשות שידעה, כאשר היו"ר דרעי הודיע על התפטרות, התפטרות שחזר ממנה רק כחלוף ימים ארוכים ומכבש לחצים שהופעל עליו. הפעם, כאמור, אין מדובר בקלטת דרמטית כמו זו שפורסמה בערוץ 2, יחד עם זאת היא מחזקת את גירסת אנשי ישי לפיה הדחת ישי נכפתה על מרן.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ה' ירחם..

  רק לחשוב על הלחץ שהוא הטיל על מרן..
  עד שהידרדר מצבו

  רמי |
  הגב
 2. אנשי דרעי…
  בגלל הבוס שלכם מרן לא איתנו היום!!!!

  תפנימו את זה כבר….

  חן |
  הגב
 3. עכשיו דוד יוסף ירוץ עוד הפעם קבר של אבא שלו ויבקש ממנו סליחה? על מה? על מרן אהב אלי ישי? על זה יבקש סליחה? או שאריה דרעי צריך יבקש סליחה שעשה לרב עובדיה כמו שודד איים עליו או תחזיר אותי יושב ראש או אני יעשה לך בלגן.

  שלמה חסידים |
  הגב