צפו נאום הניצחון של קלינטון (וידאו)

לאחר שגברה על יריבה ברני סנדרס והבטיחה באופן רשמי את ניצחונה, נשאה לפנות בוקר (רביעי) הילרי קלינטון את נאום הניצחון, "הגענו לנקודת הציון. זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שלנו שאישה עומדת כמועמדת של מפלגה גדולה". אמרה קלינטון. והתגובה של טראמפ. {"לראשונה אשה תהיה נשיאה"}

לאחר שניצחה באופן רשמי וסופי את הפריימריז במפלגה הדמוקרטית, הכריזה לפנות בוקר (רביעי) הילרי קלינטון את נאום הכוונת שלה בעצרת הניצחון, "הגענו לנקודת הציון. זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שלנו שאישה עומדת כמועמדת של מפלגה גדולה". אמרה קלינטון.

בעצרת החמיאה קלינטון ליריבה ברני סנדרס, שאמרה כי "הדיונים שניהל טובים למפלגה הדמוקרטית ולאמריקה".

לאחר מכן עברה לתקוף את יריבה לנשיאות, "טראמפ לא מתאים להיות נשיא", אמרה קלינטון , "הוא לא רק מנסה לבנות חומה בגבול מקסיקו – הוא רוצה לבנות חומות בין האמריקאים. הוא יחזיר את ארצות הברית לאחורה. כשהוא אומר שיליד אינדיאנה ממשפחה מקסיקנית לא יכול לכהן כנשיא, הוא טועה; כשהוא קורא לאישה 'חזירה', הוא טועה. הוא מנסה לנצח בזכות הפחד", תקפה, "אמא שלי לימדה אותי לא לוותר לבריון, וזה בדיוק מה שאני עושה עכשיו".

הלילה בבחירות המקדימות בניו ג'רזי ובניו מקסיקו גברה קלינטון על סנדרס, שצפוי לפטר חלק נכבד מהצוות שלו.

דונלד טראמפ. נאם לאחר ניצחונו בניו ג'רזי ותקף את הילרי קלינטון."ביום שני אחשוף את כל מה שקשור לבני הזוג קלינטון, זה יהמם אתכם. הילרי קלינטון מעורבת עם כספים זרים ודואגת לאינטרסים זרים במקום לאומה שלנו". אמר המיליארדר. "אמריקה מפורקת חתיכה אחרי חתיכה. אנחנו מרוששים. התשתיות שלנו מפורקות, אנשים מיואשים. הדבר האחרון שאנחנו צריכים זו הילרי שתמשיך את האסון שנקרא אובמה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. השם תעזור שיבחר מי שטוב לעמך ישראל….
    לנצחיות לגאולה בקרוב ברחמים….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב