קלרמן: "ממליץ בחום על רכישת דירה במעלה עמוס"

במהלך ערב שיווק ליישוב החרדי מעלה עמוס סגן ראש עירית ירושלים ומחזיק תיק מבני דת הרב ישראל קלרמן את היתרונות הרבים שבמגורים ביישוב מעלה עמוס המרוחק כשלושים דקות מירושלים

"ביישוב מעלה עמוס יש יתרונות רבים ואני חושב שחובה לברך את כל מי ששותפים להצלחה הזו" כך אמר סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק מבני דת הרב ישראל קלרמן במהלך ערב שיווק שהתקיים לעשרות מתעניינים בפרויקט המגורים שנבנה ביישוב החרדי מעלה עמוס על ידי חברת אריאל יזמות.
ציבור המתעניינים האזין ברוב קשב לדבריו המרתקים של הרב ישראל קלרמן שסקר בפניהם את נקודת ראותו כנבחר ציבור על הפרויקט המוצע ביישוב מעלה עמוס.
"בעוד שאנחנו נאלצים להיאבק על השבת, ביישוב כמו מעלה עמוס הרי שאין את המאבקים הללו וכל האוכלוסייה חרדית. יתירה מזאת, בעוד שאנחנו צריכים להילחם על מנת לבנות מבני חינוך, גם לפעמים שנים רבות אחרי ששכונה מתאכלסת, הרי שכאן במעלה עמוס התושבים מגיעים אל המוכן. מגיעים למקום מסודר עם כל האמצעים הנדרשים" אמר הרב קלרמן.
סגן ראש עיריית ירושלים הוסיף ואמר כי "בבניה טובה שכזו, עם מחירים כאלה ועם חיי הקהילה שישנם במעלה עמוס, הרי שאני חושב שמדובר ביתרון עצום ואני בהחלט ממליץ על המגורים במקום".
במהלך הערב שהתקיים במלון קיסר הציגו ראשי חברת אריאל יזמות את פרויקט המגורים במעלה עמוס, והעניקו מענה לשאלות השונות.
בפני ציבור המשתתפים נשאו דברים מנכל חברת אריאל יזמות זאביק יעקובוביץ, מנהל פיתוח עסקי מוטי הלר, וחבר המועצה יואל סילבר.
כיום מונה היישוב למעלה מ-60 משפחות הנהנות ממגורים איכותיים בקרבה יחסית לעיר ירושלים.
ביישוב פעיל בית ספר בית יעקב, תלמוד תורה, גני ילדים ואף כולל אברכים.
התושבים נהנים מחיי קהילה תוססים ומאיכות חיים, נוף פסטורלי ושלווה ובמחירים שפויים.
בימים אלו בונה חברת אריאל יזמות ביישוב כ-120 יחידות דיור, כאשר במהלך השנים הקרובות צפויים להיבנות עוד מאות יחידות דיור.
הדירות מיועדות לציבור הליטאי והן לציבור החסידי כאשר חלק ניכר מהן כבר נמכר השאר מצויים בשלבי שיווק אחרונים. הדירות מתוכננות בצורה מיטבית וחסכונית ובהתאמה מלאה לצרכי המשפחה החרדית.
למרות הבניה המתקדמת והאיכותית לצד הקרבה היחסית לירושלים וחיי הקהילה התוססים המחירים מפתיעים החל מ 640 אלף ש"ח בלבד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.