קם מהקרשים: אלי ישי ימכור את דירתו היוקרתית

התבוסה בבחירות הותירה את חבר הכנסת לשעבר אלי ישי עם חובות עתק, שנאמדים בכעשרה מיליוני שקלים. כעת הוא מתכוון למכור את אחת הדירות בנוסף למסע גיוס תרומות שעורכים ידידו

התבוסה בבחירות הותירה את חבר הכנסת לשעבר אלי ישי עם חובות עתק, שנאמדים בכעשרה מיליוני שקלים.

החברים לדרך לא נטשו את ישי ואירגנו עבורו ערב התרמה ומוקדנים. לרשותו של ישי שתי דירות שעשויות לסייע לו עם חובות בסך כעשרה מיליוני שקלים שחייב לפעילים וספקים שסייעו לו, על חלק מהחובות הוא חתם ערבות אישית ואף משכן את ביתו.

מקורביו סיפרו ל'ידיעות ירושלים' כי הוא מתכוון למכור את הדירה שבבעלותו ב'משכנות האומה'. ל"ידיעות ירושלים" נודע כי ישי העביר לידיו את דירתו בפרויקט. הדירה הייתה מוחזקת בנאמנות אצל  חבר המועצה אשר מישאלי, כעת היא מוצעת למכירה.

ישי טוען  בשיחה לידיעות ירושלים שבכל מקרה הוא התכוון למכור את הדירה "אני לא מתכוון להחזיק שתי דירות בלי קשר לחובות. על חלק מהן אקח משכנתה עד שאשלם הכל", הסביר.

במקביל, נמשכים המאמצים לגייס תרומות לכיסוי החובות, לפני כשבוע קיים ניסים זאב, ערב התרמה לכיסוי חובותיו של ישי, במהלכו גייס כ־40 אלף שקל. "לא הבאתי תורמים עשירים. עשיתי חנוכת בית לישיבה שלי וסעודת מצווה לרגל סיום מסכת של 50 אברכים. שילבנו את המודעות לקיים את מצוות 'וחי אחיך עמך' לעזור לחובות של ישי", אמר.

בתום המגבית העביר זאב את הסכום שנאסף באמצעות שני צ'קים שהופקדו בחשבון תנועת 'יחד'.

לדברי זאב, בשבוע האחרון רבים פנו אליו וביקשו את מספר חשבון הבנק של ישי במטרה להעביר תרומות באופן עצמאי. התורמים פונים לספקי השירות השונים בבקשה שיקלו על ישי.

"בעלי חברות השכרת רכב ובנקים צריכים להתחשב במצב שנוצר ולהוריד מהריביות. חשוב לשלם לכל בעלי החובות אבל אסור שיהיה לחץ מצד הספקים והפעילים. זה כמו מניות שאם כולם מושכים בבת אחת הכל יכול לקרוס",  מתריע זאב.

השלב הבא בתכנית של זאב, הקמת מוקדים לתרומות שיסייעו בכיסוי החובות של ישי.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טוב מאוד שהוא בחובות זה מה שקורה למי שהולך נגד גדולי ישראל

  שרה |
  הגב
 2. למה רק הוא חייב? מה עם שטבון עייאש מרזל הרבנים הד"לים הרב יורם…. לא ברור
  וזה נראה ספין של הארכיפושע דרקי שבכל מקרה נפילתו הסופית מתקרבת הוא איטאס וישי כולם נבלות מבחינתי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • לך לעזזל אידיוט

   אבא שלך הוא ארכי פושע

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • ינעל אבוק אבא שלי ירא שמים שלא קימבן אף אחד נהנה מיגיע כפיו לא ראה שופט ולא שוטר בחייו גם לא גרם ל1800 יהודים למות על חשבון ג'ובים סיגארים וויסקי לדיקטאטור דרקי שר"י

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב