קמין גז ללא ארובה – פתרון לכל דירה

חולמים על התקנה של קמין גז בבית אך אין לכם מספיק מקום להתקנה של ארובה? קמין גז ללא ארובה הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם, פתרון שיכול להתאים לכל דירה ולאפשר לכם ליהנות מחום עצמתי ומראה מרשים ללא התקנה מורכבת או מסובכת מידי.

בניגוד לקמין אשק מוסק באמצעות עצים, ולכן מפיק כמויות גדולות מאוד של עשן, קמין גז אינו יוצר בעירה דומה ולכן יכול לפעול בצורה טובה גם ללא ארובה ולא להכניס עשן אל הבית שלכם. הגז בו משתמשים בקמינים הללו הינו זהה לגז הבישול בו משתמשים בכיריים הביתיים, וממש כפי שהדלקה של הכיריים לא יוצרת עשן, כך גם הפעלה של קמין גז.

התקנה נוחה בכל פינה בבית

העובדה שקמין גז אינו מצריך ארובה הינה עובדה המעניקה לו יתרונות רבים וחשובים מאוד, וביניהם – נוחות ההתקנה. בניגוד לקמין עץ או נפט, אשר בהם חייבים לבצע התקנה במקום נכון ממנו אפשר להוציא ארובה החוצה, את קמין הגז תוכלו להתקין בכל פינה שתרצו ברחבי הבית ללא כל בעיה וללא עבודות קידוח מיוחדות בקירות ובתקרה (מה שגם הופך את הקמין הזה לבעל יתרון חשוב לאנשים אשר מתגוררים בדירות שכורות ולא רוצים לקדוח בקירות, דבר שיצטרכו לתקן מאוחר יותר).

אז למה בכלל יש קמין גז עם ארובה?

אם קראתם את הפסקאות מעלה, והבנתם כי קמין גז בכלל לא צריך ארובה כי הוא לא מפיק עשן, בוודאי אתם תוהים מדוע בכלל מיצרים קמינים הפועלים על גז ובעלי ארובה. ובכן, בקמין גז הארובה יכולה לשמש להעברה של החום למקומות נוספים בבית. לדוגמא, אם הבית שלכם הוא בעל 2 קומות ואתם מתקינים את הקמין בקומה התחתונה תוכלו להעביר את הארובה דרך הגג אל הקומה העליונה וכך להעביר ממנו חום גם אל הקומה הזו בצורה טובה וללא כל בעיה.

לכן אם יש לכם אפשרות להתקין ארובה בבית, לא כדאי לכם לוותר על האופציה הזו, למרות שאתם יכולים.

מגוון רחב של עיצובים מיוחדים

כיום קמין גז ניתן למצוא במגוון רב של עיצובים שונים ובמגוון רחב של סגנונות אשר יכולים להתאים לכל בית ובית בצורה הטובה ביותר. לכן לפני שאתם מבצעים את הבחירה כדאי שתבחנו את האפשרויות השונות ואת העיצובים השונים המוצעים ובחרו בזה שמתאים לכם ולסגנון העיצוב של הבית שלכם בצורה הטובה ביותר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.