קמפיין ברשת: "המשיח בפתח" (וידאו)

ברשתות החברתיות מופץ בשעות האחרונות סרטון ובו מסרים מדבריהם של גדולי ישראל הגר"ח, החפץ חיים והגאון מוילנא בעניין ביאת משיח.{ נבואות גדולי ישראל }

על רקע המצב הביטחוני: ברשתות החברתיות מופץ בשעות האחרונות סרטון ובו מסרים מדבריהם של גדולי ישראל בעניין ביאת משיח.

בסרטון מובא דבריו של מרן הגר"ח קנייבסקי שהתבטא בשנה שעברה בפני מקורביו, כי המשיח דופק בדלת ועל כל אחד ואחד "להתכונן לקראת ביאת משיח".

בנוסף, מובא דבריו של הרב יורם אברג'ל זצ"ל, שאמר "שמשיח יגיע עד עשרה בטבת", עוד בסרטון, דברים מפי גדולי ישראל בעבר,  "החפץ חיים"  שאמר כי אחרי 10 שמיטות, שהם 70 שנה משנת תש"ה משיח יבוא, הגאון מוילנא שדיבר על כך כשצבא סוריה ילחם ליד ישראל, יבוא משיח, ואף דבריו של רבי אלחנן וסרמן, לפני השואה על ביאת המשיח.

צפו

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהודים יקרים, אנא קראו! הדברים מאהבה ומדאגה!!! אנו בתחילתה של תקופה איומה ונוראה שהולכת להציף בתי עלמין ח"ו. באחת ההלוויות אנו נשמע את צעקתה של אמא יהודייה שאיבדה את… צעקה שאנו יכולים עדיין לעצור, צעקה שאנו יכולים לדאוג יחד שלא תבוא!

  הדרך לעצור את הצעקה ואת הצרות היא להבין את המסר משמים,
  להבין שהגיע הזמן לחזור בתשובה!!! כי לא נותר עוד הרבה זמן!!! גם "לא לשכוח" שכל הצרות בגלל הערב רב – מחללי ד’ הרשעים "החרדקי"ם" המשומדים העמלקים המסיונרים שמרחיקים את עם ישראל מהקב"ה, וראה בך ערות דבר ושב מאחריך.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כי הם לא מחוברים ליוטיוב… תבינו את זה מתי שהוא??

  גולשם חרדים לא יכולים לראות וידאו בקוקר!! |
  הגב