קמפיין ברשת: עוזרים לחונא להציל את הבית

איש החסד חונא דייטש, פתח בקמפיין גיוס המונים לטובת בן משפחתו שנקלע למצוקה

איש החסד חונא דייטש שמסייע רבות ליתומים ואלמנות, פתח בקמפיין גיוס המונים לטובת בן משפחתו שנקלע למצוקה כלכלית קשה, ומבקש את עזרת הציבור.

"מצילים את הבית", כך נקרא הקמפיין שצובר תאוצה ברשת, הקמפיין עתה עולה שלב; מדובר בחברים שהתגייסו לעזור למשפחה מבית שמש שנפלו בעוקץ חמור, בית המשפט פסק על צו עיקול דירה באם לא ישולם החוב שהם חתומים עליו, גם אם זה לא באשמתם. החברים הרימו אמש קמפיין גיוס המונים כשהיעד הוא 350 אלף ש"ח תוך שבועיים בכדי להציל את המשפחה שעלולה להיזרק לרחוב.

בסרטון אישי ומרגש של איש החסד חונא דייטש, הוא מבקש מהציבור לפתוח את הלב ואת הכיס, גם ראש העיר אלעד ישראל פרוש ועיתונאים בכירים בברנז'ה נתרמו למבצע וקוראים לציבור להירתם למען בן המשפחה.

"בית משפט פסק שאם אני לא משלם את החוב יפנו אותנו על ילדנו מהדירה ואף קבע תאריך לביצוע", אומר בן המשפחה  ומוסיף: "וכך נהפכתי להיות מהאיש עם החיוך לאיש שעוד רגע קט אין לו גג לראשו לאשתו ולילדיו".

הוא מדגיש כי "לא מדובר על גיוס לכיסוי כל החובות, לא מדובר לגיוס לפתוח חנות חדשה. אנחנו ברוך השם נעמדנו על הרגליים ועובדים במספר עבודות שעות רבות ובמשמרות לילה בכדי להתפרנס ולהביא לחם לטף ולשקם את עצמינו ולהחזיר את החובות של הנוכל ששם את זה עלינו. אתם הרי מכירים אותי, לא אקח כסף בשביל רווחה או הרווחה".

אבל פה מדובר בסכום של 350 אלף ש"ח שעל פי פסיקת בית משפט אנחנו חייבים לשלם בעוד פחות מחודש ואם לאו נזרק מהבית כפשוטו. חשוב לציין שבסכום הזה נמשיך לעבוד קשה אבל בצורה קלה יותר ביודענו שיש קורת גג לנו ולטפנו".

לתרומות הקליקו כאן

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.