קמפיין ההתאבדות של טרמאפ: "הרפובליקנים חסרי נאמנות, קשים יותר מהילרי המושחתת"

תמות נפשי עם פלישתים: בסדרת ציוצים ששיגר אתמול (שלישי) המועמד הרפובליקני לנשיאות,הוא יצא בחריפות נגד הממסד הרפובליקני. "כמה נחמד שהוסרו ממני השלשלאות ועכשיו אני יכול להלחם עבור אמריקה בדרך בה אני רוצה", צייץ טרמאפ.

 קמפיין ההתאבדות של טרמאפ: בסדרת ציוצים ששיגר אתמול (שלישי) המועמד הרפובליקני לנשיאות,הוא יצא בחריפות נגד הממסד הרפובליקני. "כמה נחמד שהוסרו ממני השלשלאות ועכשיו אני יכול להלחם עבור אמריקה בדרך בה אני רוצה", צייץ טרמאפ.

 – זה הציוץ הראשון בסדרת ציוצים ששיגר אתמול (שלישי) המועמד הרפובליקני לנשיאות, "רפובליקנים חסרי נאמנות קשים הרבה יותר מהילרי המושחתת. הם תוקפים אותך מכל הכיוונים. הם לא יודעים איך לנצח – אני אלמד אותם!". הוסיף בציוץ נוסף.

 

טראמפ תקף את פול ראיין, יו"ר בית הנבחרים האמריקאי והמתמודד לסגן הנשיא הרפובליקני בבחירות 2012, שהודיע כי אינו יכול יותר להגן על טראמפ "המנהיג החלש מאוד והלא יעיל שלנו, פול ראיין, ניהל שיחת ועידה גרועה מאוד בה כל חבריו השתוללו מחוסר הנאמנות שלו", צייץ טראמפ.

טרמאפ תקף את הסנאטור והמועמד הרפובליקני לשעבר לנשיאות ג'ון מקיין שיצא כנגדו: "הסנאטור בעל הפה המלוכלך ג'ון מקיין התחנן לתמיכתי בבחירות המקדימות שלו (נתתי לו, הוא ניצח), ואז זנח אותי לאחר ההערות

טראמפ שמתרסק בסקרים  פרסם סרטון תעמולה חדש התוקף בחריפות את יריבתו קלינטון. בסרטון נטען כי לקלינטון את כושר העמידה והכוח הנחוצים להנהיג את ארצות הברית – בסרטון שובצו קטעים בהם נראית קלינטון משתעלת, ונופלת בעת שהלכה לרכבה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.