קמפיין החרדקי"ם הגיע למירון (תמונות)

כמאה אלף איש עלו להילולת רבי שמעון בר יוחאי במירון. בין העולים גם מאות חיילים  שבאו להתפלל על ציונו של הצדיק לקבלת ישועה יחד  עם ישראל שנהר בהמוניו לציון הקדוש.

אלא שאותם חיילים שבסך הכל ביקשו להתפלל על ציון הצדיק נתקלו בקמפיין "החרדקי"ם" שמתנוסס על קירותיה של מאה שערים, אותו קמפיין יזום של אנשי הפלג הקיצוני במגזר החרדי.

כמובן, שקמפיין מסוג זה במקום שמאחד את כל קצוות הקשת הישראלי , מיותר לחלוטין. החיילים שהגיעו למקום הביעו את מורת רוחם על הקמפיין. resized_______ _____ ______ _____ _______ (1) resized_______ _____ ______ _____ _______ (2) resized_______ _____ ______ _____ _______ (3) resized_______ _____ ______ _____ _______ (4) resized_______ _____ ______ _____ _______ (5) resized_______ _____ ______ _____ _______ (6)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המומים ומזועזעים אנו עד עומק הנפש -הבהמית אלו, אשר אנשים מגזע ישראל העיזו להכפיש ולהוקיע את חרדקינו היקרים כו'

  הננו בזה להודיע ולגלות את צערנו ברבים, כי זה למעלה משבעים שנה שראשי ממשלת ישראל משקיעים מאמצים בלתי נלאים להרוס ולחסל את גדר ההפרדה בין עם ישראל – לעמים הגוים, כל מהויים וחזונם מאז ומתמיד היה לראות כבלע את הקודש, כל המלחמות העקובות מדם חללינו היו שווים כדי לראות בסוף התהליך את צעירי היהדות החרדית יוצאים לעין השמש כשהם לבושים בבגדי חללי צה”ל בגדי משומדים ממש, מקליפת עלי הזית והתאנה, וברוך המן שזה קרוב לחמש עשרה שנה מאז שהתחלנו לראות פירות ביאושים ההולכים ומתרבים כחיידקים לרוב על פני כל הארץ.

  מי יגלה עפר מעיניכם הוגי וחוזי מדינת ישראל. קומו מקברותיכם ובואו לחזות בפרי עמל חזונכם. צעירים חרדים לבושי מדים ומשוררי ‘התקוה’ – כאילו הכל היה שווה.

  כבר הנהגנו בשנים האחרונות לקיים מצוות “חרדק מביא חרדק”, אשר אודות לכך הלך מספר החרדקים וגדל מיום ליום, עד שהיינו בטוחים בחזונו של בן גוריון, כי “בתוך שנים ספורות לא ישאר שטריי מלע “אחד” במאה שערים.

  והנה קמו להם תרבות אנשים חרדים, והכריזו מלחמת הכפשה נגד “חרדקי צה”ל” ר”ל. ואף הגדילו לעשות, בזעקם “חרדקים החוצה” ד’ ישמרינו, בכל עיר ובכל כרך מהגליל ועד באר שבע.

  אשר על כן יוצאים אנו במחאה נמרצת ואנו אוסרים באיסור חמור ונורא לעשות מעשי אלימותו ח”ו להכפיש חרדקים הבינו ודעו, כי הדבר נוגע בבבת עינינו.

  פועלים למטרה זו במסירות נפש של ממש, לא מעניין אותנו, לא איראן ולא מצרים, לא סוריה ולא לבנון וגם לא טילים מסעודיה, גם הגרעון הגדול של מליארדי שקלים שממשלת ישראל סובלת ממנו, אינו מונע מאיתנו להשקיע מליארדים במכוני הכשרה ומאמציגיוס חרדקים, כי זה כל מהויינו ותשוקתינו, ולמטרה זו הוקמה ממשלתינו.

  אנו פונים בזה בקריאה נרגשת לכל משתפי הפעולה בציבור החרדי אנא, רחמו עלינו, אל תעזבו אותנו בשעה קשה זו, הביעו את כאבנו בעתונות, העלו את משבתינו לפני רבנים ואישי ציבור, הפעילו את כל המאמצים, כדי להכפיש את עושי העוול הנורא, הצילונו בטרם יאוחר, ובס"ד הקב"ה יבטל כל הכח של החרדקי"ם בקרוב ממש! והם ישובו בתשובה שלמה כדי שאז יזכו לקבל פני משיח.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב