קמפיין החרדקים: קצין חרדי חשף מי עומד מאחורי האיומים (וידאו)

לפי הדיווח של יאיר שרקי בערוץ 2 הערב, קצין חרדי בשם יהודה גליקמן שאחראי על גיוס חרדים לצבא, חשף את האנשים שעומדים מאחורי הקמפיין נגדם וככל הנראה גם אחראים לאיומים ההצקות וההטרדות שעבר. צפו בכתבתו של מאיר שרקי

לפי הדיווח של יאיר שרקי בערוץ 2 הערב, קצין חרדי בשם יהודה גליקמן שאחראי על גיוס חרדים לצבא, חשף את האנשים שעומדים מאחורי הקמפיין נגדם וככל הנראה גם אחראים לאיומים ההצקות וההטרדות שעבר.

לאחר שהתלונן בפני מפקדיו ובמשטרה וכלום לא נעשה בעניין החליט יהודה לטפל בעצמו בבעיה ושכר חוקר פרטי שייציג בפניו הוכחות נגד מי שהטרידו אותו.

 

צפו בכתבה:

החקירה הפרטית נשאה פרי וחשפה בפני הקצין החרדי מי אלו שעומדים מאחורי קמפיין החרדקים, ההצקות והאיומים על חיילים חרדים שמגייסים חרדים לצהל.

כעת מגיש גליקמן תביע אזרחית בסכום של כ 2.5 מליון שקל נגד האנשים שעומדים מאחורי הקמפיין וההצקות נגדו.
אשתו "עדי" התראיינה לערוץ 2 וסיפרה כי היא מפחדת שאחד החרדים יושפע מהקמפיין וחלילה יפגע בבעלה או במישהו מהמשפחה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הננו בזה להודיע ולגלות את צערנו ברבים, כי זה למעלה משבעים שנה שראשי ממשלת ישראל משקיעים מאמצים בלתי נלאים להרוס ולחסל את גדר ההפרדה בין עם ישראל – לעמים הגוים, כל מהויים וחזונם מאז ומתמיד היה לראות כבלע את הקודש, כל המלחמות העקובות מדם חללינו כאילו שהיו שווים כדי לראות בסוף התהליך את צעירי היהדות החרדית יוצאים לעין השמש כשהם לבושים בבגדי חללי צה”ל בגדי משומדים ממש בגדי זבל מסריח, מקליפת עלי הזית והתאנה, וברוך המן שזה קרוב לחמש עשרה שנה מאז שהתחלנו לראות פירות ביאושים ההולכים ומתרבים כחיידקים לרוב על פני כל הארץ. מי יגלה עפר מעיניכם הוגי וחוזי מדינת ישראל. קומו מקברותיכם ובואו לחזות בפרי עמל חזונכם. צעירים חרדים לבושי מדים ומשוררי ‘התקוה’ – כאילו הכל היה שווה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. נא אז עכשיו רואים שהחרדקים הם גם מוסרים ודינם מפורש בשו"ע! יישר כח הקצין הראת לכולנו האמת על החרדקים!!!

    החרדי האוטנתי |
    הגב