קמפיין חדש: מנהיג גדול – מול כל השמאל

לאור המלצות המשטרה, החקירות הנוספות והתקפות השמאל על נתניהו, יוצא החל מהבוקר "פורום מתלכדים לריבונות" ב'הליכוד' בקמפיין לחיזוק ראש הממשלה כ"מנהיג גדול מול כל השמאל", ודרישה להחלת הריבונות

לקראת ההצבעה ההיסטורית בשבוע הבא בוועדת השרים לחקיקה על "חוק הריבונות ביהודה ושומרון" הושק הבוקר קמפיין נרחב של "מתלכדים לריבונות" בליכוד, בו הם מפצירים בראש הממשלה להביא להצבעה – מול כל השמאל  את החוק ביום ראשון הקרוב, ללא דחיה נוספת.

הקמפיין מתמקד בקריאה לראש הממשלה לקיים את ההצבעה, וזאת לאור התמיכה המסיבית בחוק הריבונות בקרב חברי ועדת השרים לחקיקה, הצפויים לאשרו ברוב גדול.

בקמפיין מצוטטים דברי נתניהו מישיבת סיעת הליכוד האחרונה בה אמר בנוגע לחוק הריבונות כי "מדובר פה במהלך עם השלכות היסטוריות", תחת הכיתוב: מנהיג גדול – מול כל השמאל.

השמאל מיוצג בקמפיין על ידי צילומי אנשי תקשורת ופוליטיקאים מהשמאל: אילנה דיין, יאיר לפיד, אלדד יניב, בן כספית, רביב דרוקר, אמנון אברמוביץ, אבי גבאי, רזי ברקאי ועוד.

בפורום "מתלכדים לריבונות" אמרו כי הם מתכוונים להגביר בימים הקרובים את הדרישה לאפשר הצבעה על החוק, תוך לחץ של חברי הפורום על ראש הממשלה ושרי הליכוד כדי שחלון ההזדמנויות ההיסטורי לא יוחמץ, ושהצעת חוק הריבונות תובא להצבעה ביום ראשון הקרוב ללא דחיה נוספת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.