"קניתי מספריים רציתי למות שאהיד"

מתמלילי חקירת המחבל הצעיר ביותר שנחשפו הערב בערוץ 2 עולה כי התלמיד כיתה ו' בן 11 משועפאט שבמזרח ירושלים, אמר בחקירתו, "רציתי למות כשהיד, עכשיו אני מתחרט"{המחבל בן ה-11 }

המחבל בן ה-11.5 עלקם משועפאט  תלמיד בית ספר יסודי. ובן דודו בן ה-14 התעקשו לצאת לפיגוע כדי לנקום את מות קרוב משפחתם, שניסה לדקור בשער שכם שוטר – וחוסל.

מתמלילי חקירת המחבל הצעיר תלמיד כיתה ו' בן 11 משועפאט שבמזרח ירושלים, הוא מספר כי "רציתי למות כשהיד, עכשיו אני מתחרט"

"נפגשתי עם בן דודי בכניסה לבית הספר", סיפר בן ה-11 בחקירתו. "המנהלת סירבה להכניס אותנו כי ההורים לא שילמו שכר לימוד. בן דודי סיפר לי אז שבדרכו לבית הספר רצה לעשות פיגוע דקירה ברכבת שבה נסע אבל לא הצליח מאחר וכל הנוסעים היו קשישים".

"נסענו משועפאט לשער שכם כדי לדקור חייל, אך לא עשינו זאת כיוון שהחיילים היו בקבוצות ולא היה חייל בודד. ואז הוא אמר לי בוא נעשה פיגוע ביחד כנקמה על מות מוחמד עלי. הוא פתח את התיק והראה לי את הסכין. בשער שכם קניתי מספריים ואז עלינו על הרכבת הקלה וחיפשנו יהודים לדקור", אמר בחקירה.

שני מאבטחים עלו במהלך הנסיעה אך הנערים לא תקפו אותם: "החלטנו לא לדקור אותם כי הם היו שניים. בהמשך אחד מהם ירד ומיד תקפנו את זה שנשאר. אני דקרתי אותו בראש, בן דודי דקר אותו בחזה ובבטן עד שהמאבטח הדף אותי וירה בי שלושה כדורים בבטן".

 

עוד  סיפר הקטין בחקירה כי השניים החליטו לנקום ולמות כשהידים: "רציתי למות כשהיד אך עכשיו הבנתי שעשיתי טעות ואני מתחרט עליה". בסוף ביקש בחקירתו להתחרט על הכל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.