קצבאות הילדים: לנו או לצרינו? / ברוך מרזל

למרות שהעלאת הקצבאות היא צעד משמח, ברוך מרזל סבור כי עיון בנתונים ובמה שעומד מאחוריהם מעלה תמונה מדאיגה {דעה}

לאחר קיצוצים רבים במשך השנים, התבשרנו על העלאת קצבאות הילדים. לכאורה זוהי סיבה לשמחה, אולם כאשר מעיינים בנתונים ובמה שעומד מאחוריהם, חוזרת העגמומיות לשלוט בכיפה.

למה?- קראו ושפטו בעצמכם:

נתחיל עם סכום הקצבה- הסכום שנוסף לקצבאות הינו מזערי, ואינו מתקרב לסכומים שכל מדינה מפותחת מעניקה למי שמגדל משפחה ברוכה בילדים. אפילו האירופאים מבינים, כי צריך לתגמל את מי שבחר לחיות חיי משפחה נורמטיביים ולהקים משפחה עם ילדים רבים. ככל שהמשפחה גדולה, כך המדינה מעריכה זאת יותר ומוכנה להשקיע באותם ילדים שנולדים במקומות בהם לחיות חיי הוללות והפקרות ולהתחתן רק בגיל 40 הפך להיות נורמה.

בישראל, לעומת זאת, חיות משפחות רבות בדוחק כלכלי עצום ומגדלות במסירות נפש ילדים לתפארת העם היהודי, והמדינה לא רק שאינה מכירה בערך הדבר, אלא היא עושה הכל על-מנת לשדר בוז וניכור. לא רק שהקצבאות בקושי הועלו, אלא שההעלאה הוגבלה עד הילד הרביעי. במדינת תל-אביב לא נולדים יותר מארבעה ילדים במשפחה, ועל-כן לא ראו לנכון אנשי האוצר להעניק אפילו את אותה תוספת מזערית לילד החמישי, השישי ואלו שאחריהם (ניתן היה לצפות מהמפלגות החרדיות שלכל הפחות ילחמו על עניין זה, ואני כבר לא מדבר על להעניק תוספת יותר גדולה ככל שמספר הילדים עולה, כפי שהיה נהוג פעם).

בעבר, כשהוקמה המדינה ומצבה הכלכלי היה רעוע ביותר, הבין ראש הממשלה הראשון, אשר כידוע לא היה אוהד נלהב של משפחות דתיות ומסורתיות, שמשפחות ברוכות הן הערובה להמשך קיום האומה למול התרבות האויב. אז הוחלט על הענקת "פרס ראש הממשלה" בסך 100,000 לירות (סכום נכבד באותם ימים) לכל אם שתוליד עשרה ילדים.

כיום, בעידן נתניהו, צריך לומר תודה שעוד לא נחקק חוק נגד ריבוי ילודה כמו בסין. עידוד? הטבות?? הצחקתם את מר כלכלה (אגב, איפה אריה מכלוף? על מתווה הגז הוא עשה הצגה יפה ופרש ממשרד הכלכלה, קצבאות הילדים לא שוות אפילו מעין התפטרות?!).

וכמובן, אין "סור מטוב" מבלי "עשה רע". בשעה שמשפחות יהודיות ברוכות נאנקות תחת העול הכלכלי בלא שהממשלה תסייע בידן סיוע של ממש, אויבינו המחבלים זוכים לסיוע ממשלתי של מיליארד ש"ח באמצעות קצבאות של המדינה היהודית, אותה הם מתעבים ובה הם נלחמים. זאת, מלבד הסבסוד שהם מקבלים מארגונים אנטישמיים שונאי ישראל.

לא רק זאת, אלא שידועים מקרים רבים של תינוקות מהרשעות הפלשתינית, אשר הובאו לכאן על-ידי ערביות "ישראליות" רעולות, ואשר נרשמו כילדיהם לצורך קבלת דמי לידה וקצבאות ביטוח לאומי. ידוע אפילו על מספר מקרים בהם נרשם שערביה ילדה שני ילדים בהפרש של שלושה חודשים! לאור העדות הברורה והמזדקרת לעיניים, לפיה הם מהווים גיס חמישי בתוכנו, מוטל על ממשלת ישראל להעביר את הקצבאות לידי הסוכנות היהודית, אשר תחלק אותן רק למי שנאמן למדינה, ולא לאויב.

אותו כסף שנחסוך מלתת למחבלים יוכל להיות מופנה להגדלת הקצבאות המגוחכות אותן מקבלות משפחות יהודיות, ובראשן – המשפחות ברוכות הילדים, להן אנו חייבים כה רבות.

***********

כותב הטור: ברוך מרזל– עוצמה יהודית, חברון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.