צפו: קצב מדבר לראשונה (וידאו)

לראשונה: הנשיא לשעבר משה קצב תועד לראשונה מאז כניסתו לכלא מדבר עם הרב המקובל נתנאל הכהן, שהגיע לבקרו במהלך חופשתו בביתו בקריית מלאכי בו הוציא את תסכולו כלפי מערכת המשפט. צפו בתיעוד { "עדיף שיחתכו לי רגל"}

ערוץ 2 מפרסם הערב תיעוד בלעדי בו הנשיא לשעבר משה קצב תועד לראשונה מאז כניסתו לכלא מדבר עם הרב המקובל נתנאל הכהן, שהגיע לבקרו במהלך חופשתו בביתו בקריית מלאכי בו הוציא את תסכולו כלפי מערכת המשפט.

"בנו תיק כזה שכל העולם, כבר עשר שנים, מכפישים אותי בעולם, כולם", אמר קצב  למקובל. "אני לא הכרתי את המערכת. הייתי בצמרת המדינה, לא הכרתי את המערכת. ואם לי עשו, מה עושים לאזרח פשוט. עוד יותר נורא, דברים נוראיים".

"לא להאמין, תיקח את המדינה הכי דמוקרטית בעולם, הכי מתקדמת, לא יעשו דבר כזה", המשיך קצב לתקוף . "אני אמרתי להם כמה פעמים, אירן וסעודיה עדיפות, שם חותכים ידיים. עדיף שתחתכו לי יד ורגל ולא תשמיצו אותי כמו שאתם עושים לי".

יש לציין כי בעוד חודש תתכנס ועדת השחרורים לדון פעם נוספת בבקשתו של קצב להשתחרר, ועתה בשירות בתי הסוהר חושדים כי קצב ידע גם ידע כי מלמה מתעדת אותו מה שמוריד את הסיכויים כי בקשתו תתקבל.

 

בעקבות פרסום הדברים, הוחלט בשירות בתי הסוהר לזמן את קצב לבירור שלאחריו יוחלט אם להעמידו לדין משמעתי.

אחיו של הנשיא לשעבר, ליאור קצב, אמר בעקבות הפרסום כי "משה לא התראיין. הגיע הרב נתנאל הכהן אליו הביתה במהלך אחת החופשות". האח טען כי "צילמו אותו בסתר, עם מצלמה נסתרת, והעבירו לערוץ 2. זו פגיעה קשה בצנעת הפרט, ופרטיות שלו ושל המשפחה. זו הפרת אמון מוחלטת".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני עד היום לא מבין איך אנשים הולכים "למקובל" בגרוש הזה, לקח הכסף והלך. סטרא אחרא בהתגלמותו. פשוט אנשים מפגרים רצח. מרגישים שיש את החושך. קצב יצא טיפש שפנה אל השרלטן הזה. עוד אחד חושב שיש קיצורי דרך ביהדות, תלמדו להיות יהודי זה לקיים את השולחן ערוך על בוריו, ללמוד תורה, ולעשות גמילות חסדים, כל השאר חרטא. ולגבי קצב במקרה שאומר שלא הכיר את המערכת, אני מאמין לו. המערכת מושחתת, עשו עליו פשוט ניסוי לראות אם אפשר גם להכניס נשיא לכלא. וככה אנשים שחושבים שיש פה דמוקרטיה ועדיין ממשיכים להיות פתאיים, חושבים הא הה כולם מתחת לחוק אף אחד לא נעלם מעיני החוק. נכון אף אחד לא נעלם מעיני החוק רק מי שהוא בעל המאה, אז הוא בעל הדעה. פשוט קצב נתן את הפתח לניסוי.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב