מקורבי הנשיא לשעבר: "קצב לא התאפק ופרץ בבכי"

רעייתו של הנשיא לשעבר, גילה קצב, אמרה בשיחה עם מקורביה כי היא "שמחה על ההחלטה". עורך דינו של קצב, עו"ד ציון אמיר, סיפר כי קצב פרץ בבכי ולא שלט ברגשותיו בעקבות ההחלטה.

שמחה בבית משפחת קצב: כמה דקות לאחר החלטת  ועדת השחרורים לשחרר את הנשיא. רעייתו של הנשיא לשעבר, גילה קצב, אמרה בשיחה עם מקורביה כי היא "שמחה על ההחלטה". עורך דינו של קצב, עו"ד ציון אמיר, סיפר כי קצב פרץ בבכי ולא שלט ברגשותיו בעקבות ההחלטה.

"אני מצטער שהוא לא שמע לי מלכתחילה בנוגע לעסקת הטיעון, והיה חוסך לעצמו את כל השנים האבודות", אמר עו"ד אמיר. אך לא כל התגובות להודעת השחרור היו שמחות. אודליה כרמון, א' ממשרד התחבורה, כינה את החלטת ועדת השחרורים "החלטה אומללה".

"ועדת השחרורים קיבלה החלטה המבהירה לנשות ישראל כי אנו בסדום, ואין גבול לביזוין", אמרה כרמון. "שחרורו המוקדם של האנס המורשע, המסרב להכיר בחטאו, ביום בו קצין צבא מהולל, רב באולפנה, ראש עיר ויושב ועדת חוקה, חוק ומשפט מואשמים באלימות מינית, מעידה על השפל הערכי והמוסרי של החברה בה אנחנו חיים".

גם ח"כ זהבה גלאון (מרצ) גינתה את ההחלטה. "היום נפלה החלטה פחדנית ונגועה של ועדת השחרורים לשחרר את משה קצב מהכלא", כתבה גלאון בעמוד הפייסבוק שלה. "הוועדה נכנעה למניפולציות של קצב ומקורביו ושוכנעה מהאמירה הרפה והקלושה שלו על נפגעותיו – 'ייתכן וטעיתי כשלא הבחנתי שנפגעו'", הוסיפה גלאון. "עצוב שאמירה כזו נתפסת כהתקדמות של מי שממשיך לכפור בעבירות המין הקשות שהורשע בהן, של מי שמקורביו ניהלו – ועדיין מנהלים – מסע שיסוי אלים נגד הנשים שנפלו קורבן לפשעיו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.