קצין משטרה קיבל שוחד מנהגים

על רקע מספר ההרוגים ההולך וגדל בכביש 90, בפרט לאחר מותם של שמונת בני משפחת עטר לפני פחות מחודש, הודיעה המשטרה על הגברת האכיפה באזור ים המלח. אך ממצאי תחקיר שערך כתב רדיו דרום- אביחי מרציאנו חושפים קשרי עבודה אסורים לכאורה בין מנהל עבודה המעסיק נהגי משאיות רבים

קצין בכיר מתחנת המשטרה בערד נחקר בחשד ללקיחת שוחד, העברת מידע שלא כדין והפרת אמונים, זאת לאחר שדיווח לכאורה על מבצע אכיפה חסוי למנהל עבודה בחברה קבלנית בדרום. בעקבות תחקיר שערך כתב החדשות של רדיו דרום- אביחי מרציאנו, נחשף קשר ההון- אכיפה האסור ונפתחה חקירה סמויה. בית המשפט אישר לפני זמן קצר להסיר את צו איסור הפרסום מהפרשה.

על רקע מספר ההרוגים ההולך וגדל בכביש 90, בפרט לאחר מותם של שמונת בני משפחת עטר לפני פחות מחודש, הודיעה המשטרה על הגברת האכיפה באזור ים המלח. אך ממצאי תחקיר שערך כתב רדיו דרום- אביחי מרציאנו חושפים קשרי עבודה אסורים לכאורה בין מנהל עבודה המעסיק נהגי משאיות רבים, לבין קצין המשטרה האחראי על אזור מלונות ים המלח. במסגרת הקשר עדכן איש המשטרה הבכיר לפני כשבועיים את מנהל העבודה בפעילויות עתידיות של אכיפה משטרתית לרבות פירוט זמנים בהם יתבצעו פעולות אכיפה, חשיפת אופי הכוחות ואף מטעם מי הם – משטרה או פיקוח של משרד התחבורה.

השניים נחקרו בימים האחרונים בידי צוות דרום של המחלקה לחקירות שוטרים ובתום חקירתו שוחרר השוטר בתנאים מגבילים.

עוד עולה כי למרות שסגל הפיקוד הבכיר בתחנת ערד ידע על המתרחש – לא הוגשה תלונה ולא בוצעו הליכים פנימיים בגין הקשר האסור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.