קצינת צה"ל: "יש לי פריחה מחרדים, רוצה שימותו" – האזינו לדבריה

מתברר כי האנטישמיות והשנאה נגד הציבור החרדי קיימת ובועטת.

בשיחה שערכה סגן-אלוף נורית לאמעי, בכירה במערך הרפואה של פיקוד המרכז, עם נציג שמוכר כרטיסי סים עבור ניידים בחוץ לארץ, החלה הקצינה לפתע להתקיף אותו באופן מזעזע.

וכך זה נשמע: "תגיד רגע, אתה חרדי? אני יש לי פריחה מחרדים. אתה חרדי?" שואלת הקצינה האנטישמית נורית לאמעי.

כשהנציג החרדי ההמום השיב לה בתגובה: "מה זה משנה לך מי אני"? היא התפרצה אליו בשנאה עמוקה: "כי אני שונאת חרדים. אני רוצה שכולם ימותו, החרדים".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה לערוץ 10: "אמירות מסוג זה נוגדות את רוח צה"ל וערכיו. הנושא המדובר ייבדק". בצה"ל אמרו עוד כי כעת היא נמצאת בחופשה בחו"ל, ומיד כשתשוב ימוצה עמה הדין בכל חומרתו".

גם חברי הכנסת החרדיים הגיבו על הדברים הקשים, יו"ר ועדת משנה חוץ וביטחון ח"כ ישי אמר כי הוא "מזועזע מהדברים, אין מקום שחייל ישראלי, יהיו דרגותיו אשר יהיו, ימשיך ללבוש את מדי הצבא הישראלי יום אחד נוסף לאחר שאמר דברי שטנה כאלה. אני קורא למערכת הביטחון לפעול כנגד הישנות מקרים דומים וייתכן כי יש מקום שכל חייל, חיילת, קצין וקצינה יעברו סדנה להיכרות העולם החרדי, אמונותיו, תפיסותיו ותרומתו האמתית למדינה בין על ידי לימוד תורה ובין על ידי לבישת מדים".

חבר כנסת אייכלר הגיב על כך ואמר "אני מופתע מכך שהציבור מופתע כל פעם שמישהו חושף את הסוד הגלוי שחז"ל גילו לנו במסכת פסחים: 'גדולה שנאה ששונאים עמי הארץ לתלמידי חכמים יותר משנאה ששונאים הגויים את ישראל ונשותיהן יותר מהן'. מי שחושב שכשהחרדים יתגייסו לצבא לא ישנאו אותם טועה ומטעה. החרדים מטריפים את דעתם בכל מקום שיחיו, כמו שמתנחלים מטריפים את הפלשתינים. כל זמן שהחרדים לא ימירו את שמם לשונם ולבושם, כבר נאמר 'ויקוצו מפני בני ישראל'. כשם שהמיעוט החשמונאי ניצח את היוונים בימים ההם, כך אנחנו ננצח את כוחות החושך השולטים בארצנו בזמן הזה".

האזינו להתבטאות הקצינה – באדיבות ערוץ 10 מאת אבישי בן חיים חושף הפרשה

מנכ"ל 'סים-זול' שניהל את השיחה עם הקצינה בצה"ל, מגלה פרטים חדשים על השיחה המסעירה, "הייתי ממש בהלם טוטאלי מדבריה, ניתקתי את השיחה. כשפנתה אחרי כמה ימים שוב סירבתי לספק לה שירות. זו לא היתה סתם התפרצות מתחילת השיחה עניין אותה אם אנחנו חרדים.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טיפשה , הקדוש ברוך הוא יסדר אותך טוב טוב , תעופי מהארץ כסילה מטופשת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כקצינה לשעבר בדרגת רב-סרן מתביישת בקצינה בכירה כמוה. לצער, בזמני, היו קצינות ביכרות אחרות שהתבטאו כך, בחיל האוויר [השמות אצלי]. לפטר! לפטר! דבריה גובלים ברשעות גזענית. עם כאלה משפטים מי צריך אטום איראני?? מהרסינו צומחים מתוכנו ועוד מתוך הצבא.
  הרי היא יכולה , לא עלינו, להיות מפקדת של הילדים שלי ואני לא רוצה במפקדת מבחילה כמוה. דודתי שתחיה, שמתנדבת כל חייה למען האחר, הייתה בת של רב ושירתה בצ"הל חרף התנגדותו. בדיעבד, התגאה בה ולמד רבות על הצבא המכבד את בני כל הדתות.

  מוצאי שבת |
  הגב
 3. אני מאשים את החרדים בגלל שהם בצבא זה דבר ידוע אם לא במישורין אז בעקיפין שכולם יהיו בכלא ואז נראה איך הם ידברו אנחנו החרדים עומדים להיות הרוס ויש לנו השפעה אז לנצל אותה

  שמוליק |
  הגב
 4. אין לה מה לדאוג – לא מתגייסים בשום אופן לצה"ל היווני הטמא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. כואב כואב כואב!!! שיש אנשים כאלו!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. חחחחחחחחחחחחח
  טיפש אומר בקול מה שכולם חושבים בשקט

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. מי לה' אלי. כעת זה הזמן פשוט לפתוח מדינת חרדים אפילו בצבא לא רוצים אותנו אז נתנתק סופית ודי!!!!!!!!

  אליהו אבידרור |
  הגב