פיצוץ בין דגל התורה לאגודה: גפני ומקלב מתכנסים כעת בלשכתו של יעקב אשר – צפו בוידאו

 המתיחות בסיעת יהדות התורה בכנסת הולכת וגוברת. בדקות האחרונות מתכנסים חברי הכנסת של 'דגל התורה' משה גפני אורי מקלב ויעקב אשר לישיבת סיעה בלשכתו של חבר הכנסת יעקב אשר בכנסת.

המתיחות החלה לאחר הבחירות המוניציפלית בירושלים, כזכור חסידות גור ובעלזא, וקרלין החליטו שלא לתמוך במעומד משה ליאון לראשות העיר – מה שהוביל לחילוקי דעות חריפים בין הצדדים, עתה נודע כי בדגל החליטו ללמד את אנשי אגודה 'לקח' כמחאה על התנהלותם בבחירות.

יצויין, שהשבוע זה הפעם השלישית שהסיעה לא מתכנסת כהרגלה. כשבוע לאחר הבחירות החרימו את ישיבת הסיעה . בשבוע שעבר כשח"כ מוזס המתין בחדר הסיעה והחכ"ים לא הגיעו. השבוע העימות מגיע לשיא כאשר החליטו בדגל התורה להתכנס בלשכתו של אשר ולדון כיצד מתנהלים מול האחות החסידית.

הדיונים מתנהלים בצל המשא ומתן שמתנהל בעיריית ירושלים מול ניר ברקת, לעת עתה שורר נתק מוחלט  בין הניצים לאור החלטתו של ברקת שלא להעניק לדגל התורה תיקים בכירים.

גפני אמר בכניסתו לישיבה לכתב 'קוקר' בכנסת: "אנחנו נכנסים לישיבת סיעה".

צפו בוידאו

CAM00034

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ליצמן ואייכלר בשביל שטח דרכו על כלנו כשטיח-מתושבי השכונות המעורבות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. תמשיך לתת לליצמן ופרוש לעשות ממכם צחוק……………. עד שתגיע למסקנה שדגל צריכים לרוץ בנפרד., גם בלי נצח………. מי צר!!! מרץ כבר יותר טובים…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הרב גפני היקר אתה לא צריך להיות כל כך כועס, סר וזועף.
  ככה זה בחיים פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה.
  בעוד 4 שנים אולי תוכלו להיכנס שוב לקואליציה ולהשפיע.
  עד אז צריך לאחד את הכוחות ולנהוג בסבלנות ובמתינות.

  אוהב ציון |
  הגב
 4. כשהערבים רבים בינם לבין עצמם ליהודים יש שקט………. כבר שלוש שנים שהם עזבו את הספרדים לנפשם… יש הרבה בעיות… עץ.. איידס… כן ירבו……….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב