אנטישמיות? ברוקלין: בחור ישיבה מחב"ד נדקר ונפצע באורח קשה

בחור ישיבה מישיבה של חסידות חב"ד בקראון הייטס בברוקלין שבניו יורק נדקר בגבו על ידי איש כושי אפריקני אמריקאי על התוקף נמלט מהמקום, המשטרה פתחה במצוד מצבו מוגדר בינוני עד קשה, הנדקר בהכרה מלאה פונה לבית החולים המקומי.הרקע למעשה עדיין לא ברור בשלב זה. {אנטישמיות?}

בחור ישיבה מישיבה של חסידות חב"ד בקראון הייטס בברוקלין שבניו יורק נדקר בגבו על ידי איש כושי אפריקני אמריקאי התוקף נמלט מהמקום, המשטרה פתחה במצוד.

הנדקר הספיק לספר לחוקרי המשטרה המקומית כי לא הוחלפו מילים בינו לבין הדוקר, במהלך הליכתו ברחוב הראשי הוא חש כאב חד בגבו, לאחר כמה שניות הבין כי נדקר אך לא הספיק לראות היטב את הדוקר.

מצבו מוגדר בינוני עד קשה, הנדקר בהכרה מלאה פונה לבית החולים המקומי. המשטרה פתחה במצוד אחר הדוקר, הרקע למעשה עדיין לא ברור בשלב זה.

לפני כחודש וחצי הותקפו שני יהודים אורתודוקסים, שניהם בשכונת מידווד ברובע ברוקלין בניו יורק. כלי תקשורת בארצות הברית דיווחו הבוקר כי נער יהודי בן 17 הותקף אמש על ידי אדם שהכה אותו בפניו ודחף אותו.

הצעיר, על פי הדיווחים, היה בדרך לביתו ב-18:30 בערב (שעון ניו יורק) מהישיבה שבה הוא לומד. על פי הדיווח באתר החדשות היהודי-חרדי "ישיבה וורלד ניוז", הצעיר, שהאזין למוזיקה באוזניות בעת שהותקף, נחבל בפניו אך הוא במצב יציב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.