משחקי הקלפים הנמכרים ביותר במאה שערים

משחק קלפים חדש נמכר לאחרונה ברחובות מאה שערים, מדובר במשחק רביעיות, בהן הקלפים מחולקים לקטגוריות כמו "ה' ינקום דמם", עליהם נכתב סיפורם של אנשים שנרצחו לכאורה על ידי הציונים. כך לדוגמא, על אחד הקלפים של המשחק משורבבת תמונת הרב יעקב בן דהן שנרצח, ועל פי הכתוב בכרטיס "נרצח על ידי הציונים הארורים ביום כ"ט סיון תרפ"ד".

משחק הקלפים גם כולל אימרות חריפות מפי גאוני עולם דוגמת מרן החפץ חיים שהתבטא על הציונים: "אצלי ברור שהציונים הם מזרע עמלק". הרה"ק רבי יואל מסאטמאר נכתב באחד הקלפים שאמר על הציונים: "אין ספק שמלכות המינות תשרף לפני ביאת המשיח". וגם האדמו"ר מבעלז, מובא בשמו: "כל יהודי צריך לכוון בברכת 'ולמלשינים' את הציונים והמזרחים".  

בכרטיסים נוספים הופיעו ציטוטים קשים אף יותר, עליהם נכתב: "הציונים מפקירין דמם של כלל ישראל", "צריך להחרים את הציונים ולהוציאם מכלל ישראל", "מטרת הציונים לעקור תורה מישראל".

אחד מתושבי השכונה סיפר כי "המשחק חולק באלפי חבילות לילדי השכונה, ויש פה מטרה חשובה מאוד וברורה, שהתינוקות הילדים יבינו ממי צריך להתרחק, ומי מאוס, וזאת על ידי שממחישים להם בציטוטים מה אמרו גדולי הדור מהתקופה הקודמת".

מעניין מה המשטרה תעשה כעת בנידון, לאחר שנכשלה באופן מוחץ בפרשת החרדקים. ימים יגידו.

 

צילום תמונה – פלאש 90

למצולמים אין קשר לפרשה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.