קרא ל"אקטואליק": "אציל את ערוץ 20"

שר התקשורת איוב קרא -הודיע כי בכוונתו למצוא פתרון לערוץ באמצעות הליך חקיקה מזורז בשבועיים הקרובים, בכדי להכשירם לקבלת רישיון מסחרי קבוע

אחרי ההפגנה אמש של עובדי ערוץ 20 בתל אביב שבו הם קראו גם לציבור לבוא ולמחות לפני שהערוץ ייסגר, הבוקר כינס מנכ"ל הערוץ שכי פרנץ את העובדים, והודיע להם כי כבר היום יקבלו העובדים של הערוץ מכתב לזימונים לקראת שימוע לפני פיטורים על רקע סגירת הערוץ שמתוכננת .

ערוץ 20 הוא ערוץ דתי שפונה לקהל הימני בארץ והוא ערוץ הטלוויזיה היחידי שמביא את מסורת ישראל בגאון ובגאווה. בערוץ הודיעו בשבוע שעבר לשר התקשורת שהם רוצים להחזיר את הרשיון שיאפשר להם להמשיך לשדר חדשות.

שר התקשורת איוב קרא מבטיח בשיחה ל"אקטואליק" כי הוא יגן על הערוץ בכל הכוח: "אני לא יוותר על ערוץ 20", הוא אומר. "אני נותן להם את כל הגיבוי .ובעזרת ה' כבר בימים הקרובים אנחנו נהיה אנשי בשורה טובה לעם ישראל".

שר התקשורת איוב קרא -הודיע מוקדם יותר היום עוד כי "הערוצים הייעודים ערוץ 9, ערוץ 20, רוץ 24 וערוץ Hala tv יעברו להליך חקיקה מזורז בשבועיים הקרובים, בכדי להכשירם לקבלת רישיון מסחרי קבוע ובכך להסיר מעליהם את מגבלות הרגולציה ואת איום סגירתם."אלה דברים שהודיע שר התקשורת איוב קרא בהשקת העיר החכמה האלחוטית הראשונה בארץ, ברחובות.

כמו כן הוסיף השר קרא ש"הליך זה יתאפשר בזכות קידום הצעת החוק של חה"כ שרן השכל. בימים אלה תוקם בכנסת ועדה מיוחדת בכדי להביא לקידום ואישור החוק באופן מהיר .

ועדה זו תתכנס לראשונה כבר ביום חמישי השבוע בכדי להעלות את החוק להצבעה לקריאה ראשונה ביום שני הקרו

העיתונאי שעובד בערוץ 20 כתב בדקות האחרונות בטויטר: מנכ"ל ערוץ 20, פרנץ, הודיע היום לעובדים כי בהמשך היום יחולקו להם זימונים לשימוע לפני פיטורים. הפרחים לראש הממשלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.