קרב התרנגולים של העיתונאים החרדים • בקליינע

השר החרדי שפורש מהפוליטיקה גרם למריבה בין העיתונאים החרדים • בקליינע

ונפתח במילות חידה הטומנות בחובן דרמה לא קטנה.  הסיפור, בפוליטקאי בכיר ושר לשעבר מהמגזר החושק בפרישה ממפלגתו זה מכבר, הבוקר (חמישי) העיתון המזוהה עם מפלגתו של הח"כ המדובר הביא את דבר העזיבה בראיון מבואר.

וכאן החל קרב תרנגולים שלא היה מבייש את מיטב העיתונים. עורך בכיר של כלי תקשורת אחרמהמגזר קצף וזעם כסיקריק המפגין בכיכר, למה הסקופ המדובר לא אצלי באתר?! פנה העורך לח"כ בעצמו וביקש מידית את הכחשת דבר פרישתו. לפותרים נכונה ח"י רוטל במתנה.

ומהזירה הארצית למתרחש בלוקאלית. אשדוד יום שלישי מ"מ ראש העיר גבריאל כנפו מכניס את נכדו בבריתו של אברהם אבינו . מגיעים לברך הזוג גדעון וגאולה (אבן) סער עם דוד הקטן, ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי וכמובן מנחה האירוע הלא הוא יהודה אבידן.

כנפו
כנפו

עדיין באשדוד הפעם זהו סגן ראש העיר עמרם כנפו ,שנצפה אמש בכבישי העיר בני ברק עם הפאסט הלבנה , בקליינע שאלה . והתשובה שיקבלה: סגן ראש העיר בהכנות לחתונת בנו . שיהיה במזל!

ומשמחה לשמחה , אבי בלומנטל האיש והאגדה, מחבק בן זכר במזל , בקליינע שולחת איחולים, ומצפה לתמונות מהברית.

אבי, מזל טוב!
אבי, מזל טוב!

החייל – זמר איציק דדיה יצא לצילומים ביפו למשהו מיוחד במינו שעדיין לא נוכל לספר לכם. אבל אתם יודעים שאוטוטו נגמרים ימי הספירה, וכל הסודות המוזיקאלים שבושלו בימי הספירה, יצאו לאור. פרטים בקרוב!

איציק

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.