קרב חרדי בצה"ל: נצח יהודה VS גבעתי(וידאו)

קרב יצרי התפתח בתקופה האחרונה בין ראשי הגדודים המיועדים לחיילים חרדים בצה"ל. מייסד הנח"ל החרדי במתקפה חריפה. צפו {"המתגייסים יהפכו למזרוחניקים"}

שיוויון בנטל: קרב עקוב מדם התפתח בתקופה האחרונה בין ראשי הגדודים המיועדים לחיילים חרדים בצה"ל. ראשי 'נצח יהודה' של עמותת הנח"ל החרדי מול עמותת שח"ר האחראית על גדוד גבעתי החרדי.

בהקלטות שנחשפו ע"י העיתונאי יאיר שרקי ב'ערוץ 2' נשמע הרב בר חיים ממקימי הנח"ל החרדי וגדוד 'ננצח יהודה' משוחח עם אחראי גיוס חרדים בגדוד גבעתי החרדי הכפוף לעמותת שח"ר, בר חיים זועם על פעילותם לגייס חיילים חרדים לגדוד: "אסור שגבעתי יתקיים, מי שמבין מה זה חרדים יודע שאסור שזה יתקיים" .כך הרב בר חיים.

המדור לשילוב חרדים שעובר גם כך טלטלה קשה בימים אלו בשל חקירתם של בכירים במדור בחשד לעבירות כספיות סופג אש בשל הקרב הפנימי המתחולל בימים אלו בין הגדודים.

הרב בר חיים נשמע בהקלטה תוקף במילים חריפות את הגיוס לגדוד 'גבעתי': "המתגייסים יהפכו למזרחוניקים לקחת דבר שיש לו מעטפת חרדית ולהרוס את זה ולהפוך את זה למזרחוניקים עם כיפה שחורה, זה פשע! כל מי שנותן יד לגבעתי חבר לאיש משחית".

לסיום אמר: "מה שנעשה עם גבעתי זה בדיוק כמו שנעשה עם הרפורמים בארצות הברית, אומרים לצבא: 'אפשר לשים כיפות שחורות ולשים אותם בגדוד כלל צהלי בלי רבנים' אתם עושים חורבן".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ועל זה אנחנו אומרים יכה יוסי את יוסי ובהצלחה לשני הצדדים.

    מרדכי |
    הגב