קרב מילולי חריף בין הבית היהודי לליכוד: "נגמרו ימי ילדי הכאפות"

קרב תרנגולים בין הבית היהודי לליכוד: בעקבות חשיפת תמלילי ישיבת הממשלה על שידורי התאגיד, בבית היהודי עקצו והגיבו: " הליכוד שוב יורה בתוך הנגמ"ש – נגמר עידן ילדי הכאפות". בליכוד כינו את בנט ושקד "יקירי השמאלו ונוני"

קרב תרנגולים בין הבית היהודי לליכוד: בעקבות חשיפת תמלילי ישיבת הממשלה על שידורי התאגיד, בבית היהודי עקצו והגיבו: " הליכוד שוב יורה בתוך הנגמ"ש – נגמר עידן ילדי הכאפות". בליכוד כינו את בנט ושקד "יקירי השמאלו ונוני"

צפו בכתבה – באדיבות רשת

-במפלגת הבית היהודי החריפו הבוקר את הטונים ואמרו,  "כמו שירה בנגמש כשהצביע בעד ההתנתקות והריסת גוש קטיף, כמו שירה בנגמש כששחרר הכי הרבה מחבלים בתולדות המדינה, כשהקפיא בניה, כשנכנע לחמאס וכמו כשהכריז על הקמת פלסטין בבר אילן, וכאשר הוא סופר כיפות של כתבים דתיים בתקשורת. והכי מגוחך, שהוא יורה בנגמש כדי להכניס לתוכו את בוז'י, שפיר, מיכאלי ויוסי יונה".

"רגע לפני הבחירות הוא תמיד מתחנף לציבור הימני והדתי ('היכנסו מתחת לאלונקה'), ודקה אחרי הבחירות הוא זורק אותם ובז להם", הוסיפו במפלגתו של בנט. "נגמרו ימי ילדי הכאפות".

ג שרת המשפטים איילת שקד התייחסה בחשבון הטוויטר שלה למלחמה החדשה בין הבית היהודי והליכוד והבטיחה כי מפלגתה לא תשתוק יותר. "הליכוד מרסס בתוך הנגמ"ש", צייצה. "3 הודעות הוציאו השבוע נגד הבית היהודי. פעמיים שתקנו. לא נשתוק יותר".

השר גלעד ארדן מהליכוד, אמר כי ההודעה של הבית היהודי אינה ראויה. "אני מקווה שאנשים יתעשתו", ציין השר.

יו"ר הקואליציה דוד ביטן (הליכוד) אמר בשיחה עם חדשות 2 Online כי הבית היהודי התבלבל. "אנחנו לא נהיה קבלני הביצוע שלהם", הבהיר ח"כ ביטן. "הם שכחו כנראה למי יש 30 מנדטים ומיהי מפלגת השלטון. בעיקר שכחו מיהו ראש ממשלת ישראל".

"בנט ושקד משתפים פעולה עם התקשורת", הוסיף ביטן. "אנחנו לא עיוורים ורואים את כל מה שצריך. להגיד עלינו שאנחנו מתבכיינים? הם מתבכיינים. אנחנו נבחרנו כדי למשול ולא ניתן שהתאגיד יעשה מה שהוא רוצה מהכסף שאנחנו השקענו".

ח"כ שולי מועלם-רפאלי (הבית היהודי) האשימה את שרי הליכוד בצביעות. "הליכוד מאשים את הבית היהודי בחנופה לשמאל ובאותה העת שומר לבוז'י את תיק החוץ", אמרה. "צבועים נמאסתם".

ההתגוששות בין הצדדים החלה לאחר שהשרה שקד  הטיפה לשרי הליכוד: "תפסיקו כבר עם השקרים שלכם! תלמדו לשלוט ותפסיקו לקטר. חבורת בכיינים". שקד הוסיפה רמיזה לגבי כוחו של החינמון ישראל היום: "יש לכם עיתון משלכם, מה אתם מקטרים?".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.