קרב ציוצים: ג'ודי שלום VS ירח טוקר

קרב ציוצים בטוויטר בין דוברו של גפני לרעייתו של השר סילבן שלום. גם העיתונאים החרדים הצטרפו לחגיגה

קרב ציוצים בטוויטר בין ירח טוקר, דובר יו"ר ועדת הכספים המיועד, לבין גודי שלום ניר מוזס, שהלך והתפתח למסכת תגובות כנגד רעייתו של סילבן שלום.

ירח טוקר

הכל התחיל, כאשר ג'ודי ניר מוזס, יצאה בימים האחרונים בסדרה של ציוצים תוקפנים כנגד הציבור החרדי, הבוקר, היא שוב צייצה, הפעם אריה דרעי היה הקרבן התורן. דוברו של גפני, ירח טוקר החליט שלא לשבת בחיבוק ידיים והשיב לה בדף הטוויטר שלו: "בעלה של הדמגוגית החליט ללמד את כולם מהי סחיטה פוליטית באיומים. עושה בית ספר לכל ה״סחטנים״ עלי אדמות". כתב ירח תוך שהוא מצרף את המבזק שהופיע בבוקר באתר ווינט שבו דיווחה מורן אזולאי  על כך שסילבן שלום איים על נתניהו ודרש  או תיק החוץ – או אופוזיציה.

גודי' לא נותרה חייבת וירדה לפסים אישים בו כתבה כי ירח קיבל את התפקיד בשל "קרבה משפחתית לגפני", כביכול, ירח טוקר כתב לה בתגובה: "ראשית, הלוואי והייתי קרוב משפחה של גפני, איש נדיר שאין דומה לו.  שנית, תפנימי – החרדים אינם שק החבטות שלך".

בשל התגובה החריפה, הצטרפו  עיתונאים חרדים לדו –שיח "כנראה ביררת על מישהו אחר. אם היה לסילבן (סטיב) דובר כמו ירח הוא היום ראש הממשלה או נשיא המדינה (למרות רעייתו)", כתב העיתונאי ישראל כהן.

אריה ארליך כתב משפחה צייץ בתגובה: ג׳ודי, ירח הוא דובר מבריק שכבוד המגזר שלו יקר לו, ואת אשת תקשורת מוערכת שטובת המדינה חשובה לה. אין התנגשות. תעשו סולחה.

ואילו עמיתו העיתונאי שמעון ברייטקופף, הגיב בציניות: "כעונש הייתי שולח לה את קווי הנייעס לסדרת ראיונות. היא תלמד כמה קשה מלאכתו של דובר חרדי וגם תשלם מחיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.