קרב ציוצים בין ברק לבנט: "הותרת מדינה בלהבות"

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ושר החינוך נפתלי בנט התעמתו בטוויטר סביב האירועים הביטחוניים בגבול הצפון. "להחליף את שר החוץ, ואת מי שמינה אותו", צייץ ברק, בנט לא נשאר חייב

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק יצא במתקפת ציוצים כנגד ראש הממשלה. "להחליף את שר החוץ, ואת מי שמינה אותו", צייץ בטוויטר, יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, תקף את ברק בחזרה והשיב לו מנה אחת אפיים. "הותרת מדינה בלהבות".

ברק צייץ בדף הטוויטר שלו: "לפני 3 חודשים, פוטין ונתניהו על שפת הים השחור. אתמול: פוטין ואסד על שפת הים השחור. הים אותו הים ופוטין אותו הפוטין, אלה יחסי החוץ שלנו שנחלו כישלון חרוץ". ברק הוסיף וקרא להחליף את שר החוץ – כלומר נתניהו עצמו.

בנט לא נותר חייב וכינה את ברק "הצייצן הלאומי". בנט המשיך לחבוט ועקץ: "ממתי מפגש של ראש ממשלה ישראלי עם מנהיג רוסיה אמור איכשהו למנוע פגישה דומה עם נשיא סוריה? האינטרסים שלנו אינם זהים".

בנט תקף את ברק על כך שרצה להחזיר את הגולן לסורים: "רצית למסור לאסד את הגולן כולו. טוב שנכשלת. קבעת שאסד ייפול תוך 3 שבועות. הותרת מדינה בלהבות". את קרב הציוצים סיכם במילים הללו: "תמשיך לצייץ, נמשיך לנהל"

בראיון ששודר ב"חדשות סוף השבוע" טען ברק כי "אני היום יותר בשל וכשיר להוביל את מדינת ישראל מכל אחד מהמועמדים מסביב – כולל נתניהו, שהוא מנוסה אבל חסר יכולת לקבל החלטות", אמר. "אבל אני גם מפוכח ויודע את האמת. אין בחירה ישירה, ושנית, בשמאל, יש הרבה משקעים כלפיי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.