קרוב משפחתו של אינדיג הודף את השמועות

המשטרה חוקרת כי ייתכן ואידינג רצח את בת זוגו, ולאחר מכן התאבד, קרוב משפחתו של אינדיג דוחה את הטענות.

יממה לאחר שנמצאו גופותיהם של ברוך אינדיג ואודליה בכר בחדר מלון באילת, הרשתות החברתיות גועשות אודות המקרה הטרגי של בני הזוג שחזרו בשאלה.

המשטרה הודיעה אתמול כי ייתכן ואידינג רצח את בת זוגו, ולאחר מכן התאבד, קרוב משפחתו של אינדיג, משה מלאך אומר היום (שני) לחדשות 2 Online דוחה את הטענות. "בן אדם שהחיים לפניו – שעמד להתחתן לא גומר את החיים ככה, על כלום", סיפר.

לטענתו, "לפי שעה אין ראיות לרצח, אולם המשטרה מחויבת לבדוק את החשד. "אנחנו סומכים על המשטרה שיעשו את העבודה הנדרשת", סיפר משיח. "הכול מלווה בייעוץ משפטי של זק"א".

קרוב המשפחה של אינדיג התייחס לשמועות ואמר. "בן אדם שהחיים לפניו, שהכל מתוכנן, הכל נשמע יציב ורגוע",  סיפר, "הוא עשה הכול כדי להראות שהוא אוהב את החיים וחיי את החיים, אדם כזה לא הולך וגומר את עצמו ככה עם ארוסתו".

סוף עצוב באילת. צילום: נתי שוחט פלאש 90

"הם עמדו להתחתן", ציין קרוב המשפחה. "הוא הציע לה נישואים לפני חודש וחצי, ובהתאם לזה גם הפגיש אותה עם אימא שלו. המשפחה שלו קיבלו אותה לגמרי".

"זו טרגדיה איומה", אמר. "הם היו מסטולים, ג'וינטים, דברים מהסוג הזה. פשוט שני חבר'ה צעירים שהשתוללו קצת מעבר למידה".

אידיניג שהתגורר במודיעין עילית, עזב את הדת לאחר שלטענתו "הוטרד על ידי מלמד במודיעין עילית", הוא עבד כמפיק ברדיו קול חי, לאחר מכן עבר לגלי צה"ל, אך כעבור תקופה הוא הסתבך בפרשת האזנות והטרדות שהביאה לכתב אישום חמור כנגדו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.