קריאה לח"כ קיש: "התנגד לחוק הגיוס החדש"

פעילי 'משמרת המחאה נגד ביטול חוק השוויון בנטל' הפגינו הבוקר מול ביתו של ח"כ יואב קיש בקריאה שיתנגד לחוק הגיוס החדש {יעמוד בלחצים?}

הקרב על חוק הגיוס החדש: חה"כ יואב קיש התעורר הבוקר בביתו שברמת גן לקול קריאות של פעילי 'משמרת המחאה נגד ביטול חוק השוויון בנטל' של 'יש עתיד', הפעילים, הנאבקים בביטולו הצפוי של החוק, קראו לחה"כ קיש שלא לבגוד באג'נדה ובציבור שלו.

קיש, כזכור, היה ממובילי מחאת המילואימניקים לשוויון בנטל ואף שימש כנציג הציבור ב'וועדת פלסנר' הידועה שניסתה למצוא תחליף ל'חוק טל' הזכור לטוב.

בנוסף דרשו הפעילים מחה"כ קיש שלא להצביע לפי שיקולים פוליטיים בלבד אלא להצביע "לפי אמונתו", כך לפי המפגינים.

בין הפעילים שהגיעו למקום היתה אורנה כוכבי, מנהלת הפורום לשוויון בנטל, כוכבי אמרה "הגענו לכאן כדי למחות את כעסנו על כך שחבר הכנסת יואב קיש, שהלך איתנו וישב איתנו ימים שלמים באוהל במאבק על השוויון בנטל, אך כיום אנחנו נדהמים לשמוע אותו אדם הולך להצביע יחד עם הקואליציה ולטרפד את כל מה שהשגנו והצלחנו להשיג יחד עם מפלגת יש עתיד שהיו אלו שהביאו את חוק השוויון בנטל כפי שהוא היום".

היא הוסיפה ואמרה כי: "אנחנו עומדים כאן מחוץ לביתו של ח"כ יואב קיש כדי לבקש ממנו לא להפנות לנו עורף ולא להצביע בעד ביטול כל ההישגים שהושגו עד כה".

בנוסף אמרו המפגינים כי: "ביטול השוויון בנטל זה הרמת יד על החברה הישראלית. זה לפנות נגד השוויון של כולם בפני החוק, נגד השותפות, נגד מערכת הביטחון ונגד חיילי צה״ל. אנחנו קוראים לח״כ קיש לא לפנות נגד הערכים שבשבילם נכנס לכנסת, כל דבר אחר הוא מביש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.