קריית גת: זולדן השיק את קמפיין הבחירות שלו

השקת קמפיין בחירות מהגדולים שידעה קריית גת, מביא רוח שינוי: למעלה מ-400 באירוע הראשון של המועמד לראשות העיר שי זולדן

כ-400 בוחרים מקרית גת השתתפו אמש באירוע השקת קמפיין הבחירות של שי זולדן, המועמד המוביל מול ראש העירייה המכהן בקריית גת. באירוע ההשקה שהתקיים בגני האחוזה השמיע המועמד ושורת מנהיגים מקומיים קריאה לשינוי, תחת הכותרת "הגיע הזמן".

זהו אחד האירועים הפוליטיים הגדולים ביותר שידעה העיר מאז ומעולם. עיתונאים ומשקיפים חיצוניים כינוהו אירוע מנצח.

איש תקשורת ותיק שהשקיף על האירוע אמר: "אין ספק שזהו אחד אירועי השקת קמפיין בחירות המכוננים שראיתי. יש כאן הפגנת כוח שצריכה להדיר שינה מעיניו של ראש העירייה היוצא, אבירם דהרי". המועמד לראשות מועצת באר-יעקב מוטי פרנקו, אמר: "אירוע שכזה מצביע על אזרחים שמבקשים לעשות שינוי בהנהגת העיר. יש כאן דחיפה גדולה של שי זולדן, לבחירתו לראש העיר הבא של קריית גת".

חבר הכנסת יואל רזבוזוב שיבח בנאומו את זולדן על מנהיגותו. כן אמר מילים חמות על הדרך בה ניהל את תיק החינוך בקדנציה האחרונה שלו כחבר מועצת העירייה: לא רבים ששים לנהל תיק חינוך בשל מורכבותו והיותו משימה קשה התובעת תוצאות. שי זולדן ניהל אותו באומץ ובתבונה, הביא כספים ושיפר הישגים עד שעשה כאן מהפכה. הנתונים שהוצגו כאן, עלייה משמעותית כל כך בציוני הבגרות, היא נתון מרשים מאוד. אין לי ספק ששי זולדן יוביל את קריית גת להישגים מדהימים לאחר ניצחונו בבחירות ב-30 באוקטובר 2018. הגיע זמן שי זולדן כראש העיר קריית גת".

ניב מארי, שדיבר בשם בעלי העסקים הרבים בעיר התומכים בזולדן, אמר בדבריו "אני בטוח ששי הוא המתאים ביותר, המוסרי ביותר, והיחיד שיעמוד בהבטחות הבחירות שלו. זולדן בא מן העסקים ויידע לטפל בעסקים הקטנים שהם בסיס כלכלי חשוב של העיר. אני שמח שהיום הזה קריית גת יוצאת סוף סוף לדרך חדשה".
אביחי אוסדון, פעיל חברתי מוביל ומראשי המאבק נגד הקמת תחנת הכוח בצומת פלוגות, אמר בנאומו בכנס: "בזמן שעיריית קריית גת הפנתה למאבק שלנו כתף קרה, שי היה היחיד שעמד לצדנו, במעשים ולא רק בדיבורים. שי רתם למאבק כוח פוליטי ארצי מכל הקשת הפוליטית, והתייצב בעצמו יחד עם הפעילים ברחוב להכריז כי יעשה הכול למנוע את הפגיעה בתושבי העיר. אני מאמין שהגיע הזמן, אני מאמין לשי זולדן. הגיע הזמן להנהגה חדשה שתדאג לתושבי העיר".

זולדן פנה אל מאות התומכים שהשתתפו באירוע ההשקה, בקריה נרגשת "שהגיע הזמן לשינוי. "אני מאמין בזה, אני יודע את זה", אמר. בנאומו הוא עסק בסוגיות המטרידות את תושבי העיר ומחייבות שינוי. הוא קרא להשבת הצעירים שעזבו את קריית גת הביתה. הוא קרא למצוינות בחינוך מגיל הגן ועד לאקדמיה. הוא קרא להחזרת הגאווה לתושבי העיר. "לקריית גת פוטנציאל אדיר שיש לממש. היא שממוקמת על כביש 6, עם רכבת שמגיעה לכל מקום בארץ, עם אזור תעשיה ובו מפעלים וחברות מובילות בישראל ובעולם, עם אוכלוסייה נהדרת. צריך רק לממש את הפוטנציאל ואת זה אעשה כראש עיר".

בדבריו תקף המועמד לראשות העיר שי זולדן את ראש העירייה אבירם דהרי, ושאל את הנוכחים בגני האחוזה "מי ראש העירייה שנכנס לגרעון רבע מיליארד שקל ועדיין לא הציג תכנית הבראה כלכלית? מי מעלה שנה אחר שנה את הארנונה ומטיל היטלי שמירה? מי מפריד ומפלג את תושבי קריית גת? מי הקים כיכרות במקום בתי ספר ומכללות?", כאשר דבריו מלווים בקריאות 'בוז' ו'דהרי הביתה', מצד הקהל. בדבריו אף קרא לדהרי ואמר "איננו אויבים. אני מכבד את מה שעשית. אבל, אני יודע שהגיע הזמן. חמש עשרה שנים הם

יותר מדי זמן. לתומכיך אני אומר, אל תחששו. ביום שאבחר, אהיה ראש עיר של כולם".

את נאומו חתם המועמד לראשות העיר זולדן בקריאה לפעיליו "חבריי תושבי קריית גת, תסתכלו סביבכם על כמות האנשים שיושבים כאן הערב. אתם אומרים שאנחנו צריכים שינוי בקרית גת, ואני אומר לכם מכאן, אנחנו חייבים שינוי. הגיע הזמן. אני מאמין שהגיע הזמן. אני יודע שהגיע הזמן. הגיע הזמן להפוך את קריית גת מעיר שגרים בה לעיר שחיים בה. כולנו צועדים יחד ולוקחים את הנהגת העיר". כאמור, זכה נאומו של זולדן לעשרות רבות של פרצי תשואות ומחיאות כפיים ממושכות מהקהל.
לאחר האירוע כתב זולדן ברשת החברתית "וואו. מעל 400 תומכים בכנס השקת הקמפיין. אין ספק אירוע מנצח בחירות ואמירה חד משמעית. הגיע הזמן!". ממטהו נמסר לאחר כנס ההשקה: "זאת אמירה של הציבור שהגיע הזמן להחליף את דהרי, 15 שנים זה מספיק. מבחינתנו, זאת הצלחה מרשימה, המשנה לחלוטין את המשחק הפוליטי בקרית גת. אנחנו נכנסים עכשיו למרוץ, מתחילים הכי חזק שאפשר ומגבירים כל הזמן עד הניצחון. האירוע הוא נקודת זינוק מרשימה, אך העבודה הגדולה עוד לפנינו לגייס את אלפי מצביעים בקריית גת לבחור את האדם המתאים, שי זולדן, לראש העיר הבא. הגיע הזמן", נמסר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.