אלעד: דרעי בבליץ' אחרון: קריספל או כהן? – כל הפרטים על הדרמה של השעות האחרונות – פרסום ראשון

הבחירות לעיריית אלעד מתקרבות לקראת הישורת האחרונה: כבר אין מדובר בקלישאה, שעון החול הולך ואוזל,  לקראת הגשת הרשימות, בשעות או בימים הקרובים יפול הפור על אחד המעומדים: וכבר נדע מי יהיו המעומדים לראשות העיר אלעד.

 השם הראשון שעלה על הפרק היה: שמו של צביקה כהן שמכהן כיום כראש מועצת תפן, דרעי חשק בכהן וניסה להביא את הסיעות והפלגים בעיר להתאחד בעיר סביב ראש העיר לשעבר של אלעד, אולם דרעי נתקל במכשולים לא פשוטים בקרב רבני הקהילות הספרדיות הביעו התנגדות לריצתו של כהן, ולפיכך שמו של כהן ירד מעל הפרק, אולם בשעות האחרונות שמו של כהן חזר שוב, אריה דרעי נפגש היום עם הרב בעדני  בביתו של מרן הגרא"יל שטיינמן והוא מנסה להציע את שמו של כהן בשנית, הרבנים מתנגדים אולם דרעי מתעקש כי כהן ימונה.

קריספל  השם החם 

השם הבא שעלה על השולחן הוא צוריאל קריספל. ראש העיר הראשון של אלעד ניצח על חודו של קול את חבר הכנסת כיום יעקב אשר. קריספל מוקשר גם בבית ברחוב הקבלן ולפיכך נראה כי לאחר ששמו של כהן ירד מעל הפרק אך טבעי יהיה שקריספל הוא המעומד שיזכה לכבוש מחדש את העיר הכי קשה לניהול במגזר החרדי, אולם עיני הכול נשואות לעברו של קריספל שטרם נתן אור ירוק למהלך.

קריספל בימים טובים יותר, איך  שגלגל מסתובב לו – צפו בוידאו

קריספל

ואכן, גורמים בכירים בעיריית אלעד מספרים ל'קוקר' כי בימים האחרונים נפגשו ראשי ש"ס עם נציגי אגודת ישראל, והשם 'החם' הוא צוריאל  קריספל שהולך ומסתמן כראש העיר הבא של העיר אלעד, אם כי גורמים בש"ס מסייגים ואומרים כי כהן היא אופציה קיימת.

 היום בערב צפו להתפתחות נוספת, כאשר נציגי ויז'ניץ ודגל התורה עשויים להתכנס לפגישה מכרעת שבה יקבעו באופן סופי במי יתמכו , למרות ההצהרות של אנשיו של ישראל פרוש כי הוא יתמודד על ראשו העיר אלעד, החלטת דגל התורה וחסידות ויז'ניץ לתמוך בצוריאל קריספל נציג ש"ס לראשות העיר עשויה לקבור אחת ולתמיד את מעומדותו של פרוש לראשות העיר.

מקורבי פרוש מסרו ל'קוקר' כי הדברים לא נסגרו וכי במידה ואכן דרעי יגיע להסכמה עם פרוש, האחרון יסיר את מעומדותו לראשות העיר אלעד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.