קרן ק.מ.ח תוביל פיתוח יזמות טכנולוגית בחיפה בהשקעה משותפת של 50 מיליון ₪

קבוצת ILAB מיסודה של מטי חיפה, זכתה השבוע במכרז רשות החדשנות לקידום יזמות טכנולוגית בחיפה הכולל תכניות יעודיות לציבור החרדי בעיר, בשיתוף ענקית התקשורת מלאנוקס, קרן הון הסיכון JVP, קרן ק.מ.ח ועוד
רשות החדשנות הודיעה אמש על זכייתה של קבוצת ILABמיסודה של מטי חיפה, הכוללת את ענקית התקשורת מלאנוקס, קרן ההון סיכון JVP מהמובילות בעולם, ארגון יוזמה לאומית וקרן קמ"ח, במכרז לקידום יזמות טכנולוגית בעיר חיפה. הקבוצה תקבל מענק בסך 25 מיליון ₪ למשך 4 שנים מרשות החדשנות ותכפיל את הסכום ותעמידו על 50 מליון שקל, במטרה לקדם פעילות יזמות טכנולוגית ענפה בעיר ולהפוך את חיפה למוקד חדשנות משמעותי בישראל, בתחומי בריאות דיגיטלית, אנרגיה וסביבה, תעשייה מתקדמת ותחבורה חכמה. בנוסף, תשקיע ILAB בעידוד יזמות ושגשוג של אוכלוסיות מגוונות, המהווים את המרקם התרבותי הייחודי של העיר.

כחלק מהתכנית החדשה, יוקצו משאבים מיוחדים להאצת יזמות ומפגשים ייעודיים לעידוד וקידום יזמות טכנולוגית לציבור החרדי בחיפה. לאור הניסיון הרב, הידע, המוניטין והקשרים שצברה קרן ק.מ.ח בשנים האחרונות בעידוד וקידום יזמות בציבור החרדי, היא נבחרה כשותפה אסטרטגית שתהיה אחראית על קידום התכנית בקרב הציבור החרדי בעיר, והתאמת הפעילות לעידוד היזמות והחדשנות הטכנולוגית לאורח החיים החרדי.

מערך הקשרים העסקיים הבינ"ל, יכולת ההשקעה והמימון בשלבים התחלתיים, גישה לפלטפורמות טכנולוגיות חדשניות הקיימות בשוק וחוזקות בינלאומיות וטכנולוגיות נוספות שמביאות כל אחת מהשותפות בפרוייקט ייחודי זה, מבטיחות סביבת יזמות שתתקיים בחיפה לאורך זמן ותהווה מודל משנה מציאות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.