הרב אלון לתקשורת לאחר גזר הדין: "טעות ועלילה שקרית" – צפו בוידאו

בית משפט השלום בירושלים אמנם לא שלח את הרב מוטי אלון לכלא אבל גזר עליו ששה חודשי שירות. עורך דינו של הרב אלון הגיב כי אמנם זה עונש מתון אבל הוא מאוכזב עמוקות מהכרעת הדין: "שמענו גזר דין מתון, מדובר בעונש מתון אבל בנחמה לא רבה. זו נחמה קטנה. יש לנו אכזבה עמוקה מהכרעת הדין. הכרעת הדין עברה ביקורת משפטית עמוקה של משפטנים בכירים וחוות הדעת הייתה חד משמעית" והוסיף כי "ראוי שהכרעת הדין תעבור ביקורת שיפוטית כי בטעות יסודה. יש בה טעויות רבות". אוחיון אמר גם כי להערכת רוב המשפטנים יש כאן סיכויי ערעור גבוהים מאוד.

גם הרב אלון התייחס בקולו למיקרופונים של התקשורת ותחילה הודה לעורך דינו המסור כלשונו והוסיף: "אפעל בעזרת ד' אך ורק על פי דעת תורה. את עצם העונש אני מקבל בשמחה, אני בעבודות שירות כבר ארבעים שנה ואשמח לעשות אותם עד 120".

על ההכרעה והמשפט אמר אלון כי מדובר בטעות ועלילה שקרית: "כל ההרשעה בטעות יסודה. העלילה היא עלילה שקרית. המהלך כולו הוא עגום. לי, טוב. רק התחשלתי וגדלתי מהמשפט הזה. אני חושב שבעזרת השם גם למשפחתי טוב. לכולנו טוב, אבל אנחנו צריכים לתת את הדעת – איך דברים מתנהלים, מה השפיע ואיך השפיע ואיך פועלים כאן דברים. אני מודה לקב“ה בשמחה, אני חושב טוב ויודע שיהיה טוב". סיים בדבריו.

צפו בדברי הרב אלון ועורך דינו למצלמות – באדיבות ערוץ 10

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.