קרע עם ש"ס? ראשי 'בית יוסף' אצל הרב בקשי דורון

משלחת של ראשי חברות הפיננסים הגדולות בישראל פקדו בשבוע שעבר את לשכתו של הראשון לציון הגר"א בקשי דורון בבקשה לקבל הכשר לקרנות הפנסיה וההשקעות של החברות בראשם הם עומדים. אל הפגישה הגיעו המנכלי"ם בליווי בד"ץ בית יוסף בראשות הגר"מ יוסף. {הברית החדשה}

הברית החדשה? משלחת של ראשי חברות הפיננסים הגדולות בישראל פקדו בשבוע שעבר את לשכתו של הראשון לציון הגר"א בקשי דורון בבקשה לקבל הכשר לקרנות הפנסיה וההשקעות של החברות בראשם הם עומדים. אל הפגישה הגיעו המנכלי"ם בליווי בד"ץ בית יוסף בראשות הגר"מ יוסף.

במהלך הפגישה כינסו הרבנים בית דין מיוחד על מנת להעניק לחברות את ההכשרים הנדרשים. החברות הציגו לרבנים את הפתרונות ההלכתיים לפעילותם ודרכי הפעילות שלהם ואף חתמו על היתר עסקה על פי כל דקדוקי ההלכה ופסיקותיו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל שהקים את בית הדין.

במהלך הפגישה בירך הראשון לציון את ראשי החברות ואיחל להם הצלחה על הקפדתם בשמירת ההלכה. "אין ספק שהגעתם לאחד מהבדצי"ם המהודרים ביותר שיש בציבור החרדי המקפיד על קלה כבחמורה ואתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים שאתם עומדים על פי כל כללי ההלכה".
הגר"מ יוסף הודה לראשון לציון על זמנו ואמר לו כי אביו הגר"ע יוסף סמך על דעתו ותמיד נהג לומר שניתן להתייעץ בשאלות עימו ואף מינה אותו לעמוד בראשות בית הדין לעניינים פיננסים

הראשון לציון

הרב בקשי

הראשון לציון 1

הראשון לציון 2

הראשון לציון 5 (1)

הראשון לציון 5

הראשון לציון 6

הראשון לציון 7

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בית יוסף, מאז פטירת מרן עושים צחוק מעבודה, ורק טיפש סומך עליהם.

  יוסי |
  הגב
  • אוהבים אותך רבנו הגאון הגדול רבי משה יוסף שליט"א

   דרעקי ימח שמו וזכרו שילך לעזאזל.

   מכלוף ויזתא וזרש |
   הגב