קר לכם? תעצבו! טיפים ליצירת אווירה חמימה בחדרי ילדים

לקראת החורף, טיפים ועצות שיעצבו ויצבעו לכם את חדר הילדים בעיצוב מחמם ועוטף

החורף אפרורי וקר וצבעיו הקודרים משרים תחושה של עצבות וקור. פעמים רבות שעיצוב החדרים וצבעיהם משרים קדרות ועוד יותר מכך גורמים לתחושת קור ועצבות. בית צריך להשרות אווירה חמה, עוטפת ומפנקת ועל מנת להשיג זאת נשתמש גם בעיצוב מחמם ואוהב (בנוסף כמובן לאהבה בסיסית ומרק חם).

חדרי הילדים דורשים תשומת לב מיוחדת כי שם שוהים הילדים ומבלים,- הדס כהן, מנהלת תחום אדריכלות והשראה בצבע בחברת נירלט מנדבת טיפים ועצות שימושיות לעיצוב מחמם ועוטף של חדר הילדים שלכם:

"חדר הילדים, הוא חדר מאוד חשוב ואף יותר משאר חדרי הבית, בו הקטנטנים שלנו מבלים מדי יום. האווירה בו, כדאי שתהיה חמימה ונעימה, בייחוד בימי החורף הקרים. התפיסה העכשווית מעודדת שימוש בצבעים יותר בוגרים על ידי הוספת גוון מעושן לגווני הבסיס גם אם מדובר על פסטלים, מתוך הבנה שזהו חלל שצריך לתמוך ציוד ילדותי שהרבה פעמים משוגע בגוונים משלו".

ובצורה המעשית של הדברים:

– לקירות חדר הילדים הקפידו על גוונים חמימים או מעושנים, בהירים יותר או פחות, לשיקולכם. הימנעו מלבן מוחלט, העלול ליצור אוירה קרירה וסטרילית, העדיפו אפרפרים ניטרליים, גווני מוקה ופודרה חמימים למיניהם. כמובן שגם בסקאלות המעושנות יתאימו ירקרקים וכחולים מעושנים לצד גווני חול. לא חייבים גוונים בוהקים מידי המזוהים עם ילדים, כיון שברצוננו ליצור אוירה חמימה ועוטפת.

– ניתן לשלב קיר דקורטיבי בגוונים עמוקים וחמימים שפחות מזוהים עם גווני הילדים "המסורתיים", לדוגמה שימוש באפקט סהרה BRUSH יעניק מראה עדין במראה סופת חול עם נגיעות מטאליות, זהו אפקט דקורטיבי על בסיס מים קל ומהיר ליישום.

– אפקט הקטיפה יעניק לקיר מראה משי קטיפתי מהודר, עם מעברי צבע עדינים בדמוי בד הקטיפה.

– את שני האפקטים ניתן לגוון בגוונים מעושנים ועמוקים, שיעניקו לחדר הילדים אווירה חמימה לצד טקסטורה מעניינת.
\

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.