"קשה לצום בט' באב כשירושלים בנויה" (וידאו)

הכתב הפוליטי של ערוץ 2 עמית סגל דיבר בצ'אט עם גולשים בפייסבוק על מאורעות השבוע האחרון בפוליטיקה. וגם על הלכות בין המצרים. צפו {הצ'אט של עמית }

הכתב הפוליטי של ערוץ 2 עמית סגל, דיבר בצ'אט עם גולשים בפייסבוק על מאורעות השבוע האחרון בפוליטיקה.

בואו לשאול אותי כל מה שעולה על דעתכם, עכשיו בחי מאולפני חדשות 2

‎Posted by ‎עמית סגל Amit Segal‎ on‎ יום שלישי 9 אוגוסט 2016

סגל פתח ודיבר על השיחה בין ראש הממשלה לעיתונאים שהתקיימה השבוע, "היה שיחה עם ראש הממשלה במשך ארבעה שעות, לקחו 50 טלפונים לתוך סלסלה, הטלפונים רטטו. סגל גם התייחס לזעם על חדשות 2 ששידרו בשידור חי את השיעור של העיתונאית סיון רהב מאיר, מהאנגר בת"א,  "השיעור ישודר גם בשבוע הבא".

על סערת השדרן המטנף רון קופמן אמר סגל. "הוא מזמן חצה את הגבול מקלקל ומגדף, מי שאומר על השני בהמה אז הוא בהמה".

"צריך עיתונאים חרדים בתאגיד, רק עוד 15 שנה יהיה תהיה תקשורת מאוזנת", הגיב סגל לגולש והתייחס לחקירת נתניהו, "הממשלה תחזיק עד 2019, למרות פרשת הרו אבל אני לא חושב שהיא תבשיל למשהו, על עמונה אמר סגל, "היא תפונה כי א"א להגן משפטית על המאחז".

על הבחירות בארצות הברית חוזה הפרשן הפוליטי, כי "לטרמאפ אין סיכוי, זה כמו שמפלגת העבודה תנצח. משום שדמוגרפית ארצות הברית השתנתה וכיום יש רוב לדמוקרטים פלוס הפה הגדול של טראמפ".

עמית סגל הודה כי הוא לא מקיים את הלכות בין המצרים והשיב "כי הוא מתגלח בשלושת השבועות, אני צם בתשעה באב אבל סבא שלי היה עושה סעודה חגיגית בתשעה באב אני צם בתשעה באב אבל קשה לי לצום שאני רואה את ירושלים בנויה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. על אחת כו"כ שאתה צריך לצום שאתה כל כך סובל מהחורבן עד שאתה לא מרגיש אותה

    נתי |
    הגב