הזוועה נמשכת: דאע"ש ערפו ראשו של שבוי בריטי נוסף (וידאו)

מבטיחים ומקיימים: ארגון הטרור הרצחני פירסם תיעוד וידאו שבו הוא נראה עורף את ראשו של שבוי בריטי נוסף, השלישי במספר. וידאו קשה לצפיה

דעא"ש ערף את ראשו של בן הערובה הבריטי דיוויד היינס, כך בסרטון חדש שפרסם הארגון.

מדובר בבן הערובה השלישי שהוצא להורג לאחר עריפת ראשיהם של העיתונאים ג'יימס פולי וסטיבן סוטלוף.

אזהרה: וידאו קשה לצפיה למרות שחתכנו את המראות הקשים של עריפת הראש
[alooma ref="eaa3049b06171d1dee9161647d40bed1.avi" src="1" autoplay="1" pid="0"]

ר"מ בריטניה, דיויד קמרון, כתב בתגובה לרצח המזוויע: "הרצח של דוד היינס הוא מעשה של רוע טהור. לבי יוצא למשפחתו שהראתה אומץ ועוז רוח בלתי רגילים".

קמרון הבטיח: נרדוף את רוצחיו של היינס עד שנתפוס אותם",  עוד הוסיף ר"מ בריטניה כי "דאעש הם לא מוסלמים, הם מפלצות".

5414cd2c7704358c1
האסיר השבוי דיויד היינס, כמו האזרחים המערביים שנרצחו לפניו, אמר מספר מילים שככל הנראה הוכתבו לו על ידי אנשי הארגון: "למרבה הצער, אנחנו בני העם הבריטי משלמים את המחיר על ההחלטות האנוכיות של הפרלמנט שלנו".

"הלכת אחרי האמריקנים לעיראק כמו שאר ראשי הממשלה הבריטיים לפניך שלא יכולים למצוא את האומץ ולסרב לאמריקנים", אמר היינס.

לוחם דאעש חוזר בסרטון על איומים קודמים שהושמעו לפיהם על ארצות הברית לחדול מההפצצות האוויריות נגד הארגון בעירק. בסוף הסרטון, מציג הג'יהאדיסט לבוש השחורים אסיר נוסף – אלן האנינג, אזרח בריטי ופעיל הומניטרי.

כזכור, לפני כשבועיים העולם הזדעזע מתמונות עריפת ראשו של העיתונאי האמריקני סטיבן סוטלוף בידי לוחם הארגון האסלאמיסטי הקיצוני. הארגון הפיץ סרטון תחת הכותרת "מסר שני לאמריקה", בו נראית עריפת ראשו של העיתונאי סטיבן סוטלוף, בן 31, שנחטף לפני כשנתיים בסוריה – הולכות ונצברות תגובות המביעות חלחלה מהמעשה.

בסרטון נראה סטולוף ברגעיו האחרונים כשהוא אומר למצלמה: "מהמעט שידוע לי על מדיניות חוץ, אני זוכר שפעם לא יכולת לנצח בבחירות בלי להבטיח להחזיר את החיילים הביתה מעירק ומאפגניסטן ולסגור את גואנטנמו. הנה אתה עכשיו אובמה, מתקרב לתום כהונתך, ולא השגת שום דבר מהאמור לעיל ואתה מוליך אותנו, את העם האמריקני, בתואנות שווא אל תוך האש הבוערת"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.