קשה לצפיה: מתנדבי זק"א על אוטובוס הדמים

שלמה גוטליב מתנדב זק"א מצוות מודיעין, אמר "הגעתי לזירה תוך דקות ספורות, הזירה הייתה כמו שדה קרב, הפצועים היו בכל אזור האוטובוס. חלקם היו במצב קשה. כונני ההצלה, מד"א וזק"א העניקו טיפול רפואי בשטח ופינו את הפצועים לבתי החולים. צוות של מתנדבי זק"א נשארו בזירה ביחד עם לוחמי האש בכדי לחלץ את גופות ההרוגות ולאיסוף הממצאים הזירה". תיעוד מצמרר

הבוקר (יום א') אירעה תאונה קשה וקטלנית בכביש 443 מכיוון מודיעין לירושלים. אוטובוס ציבורי שעשה את דרכו לירושלים התנגש ברכב מסחרי, הנהג איבד שליטה והתהפך על צידו. במקום היו למעלה מ40 פצועים חלקם במצב קשה מאוד שפונו לבתי החולים. 2 מנוסעות האוטובוס נלכדו ואושר מותם במקום.

שלמה גוטליב מתנדב זק"א מצוות מודיעין, אמר "הגעתי לזירה תוך דקות ספורות, הזירה הייתה כמו שדה קרב, הפצועים היו בכל אזור האוטובוס. חלקם היו במצב קשה. כונני ההצלה, מד"א וזק"א העניקו טיפול רפואי בשטח ופינו את הפצועים לבתי החולים. צוות של מתנדבי זק"א נשארו בזירה ביחד עם לוחמי האש בכדי לחלץ את גופות ההרוגות ולאיסוף הממצאים הזירה".

בנצי אוירינג מפקד זק"א ירושלים, אמר "מדובר בזירה קשה מאוד, גדר הבטיחות נכנס לתוך גג האוטובוס ולכד את הנוסעות. צוות לוחמי האש של הכיבוי עבדו קשה בכדי לסייע לזק"א לחלץ את הגופות. מתנדבי זק"א פועלים במלאכת הקודש בזירה". והוסיף "במהלך הטיפול בזירה נזכרנו בתאונה הקטלנית בכביש 1 של אוטובוס קו 402 לפני מספר שנים".

צילום: נתן קניג

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה גם בגלל - גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה... "..ת..נ..צ..ב..ה.."

    לצערינו יש דברים לא מקובלים אצל החרדים וזה בגלל חידוש גזירת גיוס השמד.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב