קשה לצפייה: המחבל יורה לעבר שוטר היס"מ יוסף קרימה ז"ל (שידור חי)

בפיגוע נרצח רס"מ יוסף קירמה ז"ל שנורה ונפצע אנושות במהלך חילופי הירי עם המחבל סמוך לשכונת שייח ג'ראח בירושלים. בסרטון שהופץ ברשת נראה הקרב בין המחבל לבין השוטר, שנראה מנסה להשיב באש אך המחבל התגבר עליו וירה לעברו צרור יריות.צפו הצטרפו לשידור החי בערוץ 2.

בפיגוע הקשה בירושלים נרצחו היום שוטר יס"מ כבן 30 ואישה כבת 60.

הצטרפו לשידור החי בערוץ 2 – באדיבות רשת

בפיגוע  נרצח רס"מ יוסף קירמה ז"ל שנורה ונפצע אנושות במהלך חילופי הירי עם המחבל סמוך לשכונת שייח ג'ראח בירושלים. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. הוא הותיר אחריו אישה, הורים ושני אחים

בסרטון שהופץ ברשת נראה הקרב בין המחבל לבין השוטר, שנראה מנסה להשיב באש אך המחבל התגבר עליו וירה לעברו צרור יריות.
רס"מ יוסף קירמה ז״ל, 29 (הועלה בדרגה לאחר מותו) התגייס למשטרת ישראל לפני כארבע שנים, הותיר אחריו אישה,הורים ושני אחים.

בחודש דצמבר אשתקד,במהלך סיור בגזרת ירושלים הבחין יוסף ז"ל באדם שהסתובב בצורה חשודה ליד גן ילדים בעיר. יוסף ז"ל, ושותפו לסיור החליטו לבדוק את החשוד ובחיפוש על גופו איתרו סכין. בחקירתו הודה החשוד שתכנן לבצע בפיגוע דקירה. על פועלו הוענק ליוסף ז"ל ציון לשבח ממפקד מחוז ירושלים.

הלוויתו תתקיים הערב (ראשון, 09.10.16) בשעה 17:30, בחלקה המשטרתית בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

בני משפחתו, השר לביטחון פנים, ח"כ גלעד ארדן, מפכ"ל המשטרה, רנ"צ רוני אלשיך, מפקד מחוז ירושלים, ניצב יורם הלוי, מפקדים וחברים לנשק ילוו את יוסף ז"ל בדרכו האחרונה ויחלקו לו כבוד אחרון.

אחת הנרצחות בפיגוע הירי היום בירושלים היא תושבת העיר בשנות ה-60 לחייה. אחיינה אמר כי "המשפחה אבלה וכואבת ועדיין מנסה לעכל את הבשורה המרה". קורינה ניקולייב, בת 18, שנפצעה קל בפיגוע, שחזרה בבית החולים את הרגעים המפחידים בהם פתח המחבל באש לעבר תחנת הרכבת הקלה. "רעדתי מפחד, שום דבר לא עובר בראש באותו רגע. זאת טראומה לכל החיים".

בני משפחתה של האישה שנהרגה בפיגוע ביקשו לשלוח תנחומים למשפחת ההרוג הנוסף ואיחלו החלמה לפצועים. "מבקשים להתפלל לעילוי נשמתה של יקירתנו נודה אם תתנו למשפחה זמן ומרחב להתאבל בימים נוראים אלו".

שלושה בני אדם נוספים נפצעו באורח בינוני ושניים נוספים נפצעו באורח קל. מלבדם, לקו שלושה בני אדם בחרדה. האירוע התפרש על פני שלוש זירות שונות, במרחק של כמה מאות מטרים אחת מהשנייה, באזור גבעת התחמושת בירושלים, ועד שכונת שייח ג'ראח. המחבל שביצע את הירי, תושב סילוואן כבן 39, נורה בתום מרדף אחריו ונהרג.

קשה לצפייה: קרב היריות בין השוטר למחבל.

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ ראשון 9 אוקטובר 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.