קשר חשאי עם רה"מ? "לא היה כלום"

ניצב יורם הלוי מגיב הבוקר לראשונה לעימות המתוקשר עם המפכ"ל ומכחיש כי אין לו כל קשר חשאי עם רה"מ: "לא היה כלום", אמר בתגובה אופיינית

ניצב יורם הלוי מגיב הבוקר לראשונה לעימות המתוקשר עם המפכ"ל ומכחיש כי אין לו כל קשר חשאי עם רה"מ: "לא היה כלום", אמר בתגובה אופיינית לרה"מ זאת בתגובה להאשמות בכירים במשטרה לפיהן הלוי מקיים קשרים עם ראש הממשלה נתניהו מאחורי גבו וללא ידיעתו של המפכ"ל.

הבוקר, אלשיך והלוי, יקיימו הערכת מצב לקראת סיום תפילות יום השישי הראשון של חודש הרמדאן.

עימותים בצמרת המשטרה: מפקד מחוז ירושלים יורם הלוי סירב להצעתו של אלשיך להתקדם לתפקיד סגן המפכ"ל, בכירים במשטרה טוענים כי ניצב יורם הלוי מנהל קשרים חשאיים עם רה"מ נתניהו – מאחורי גבו של המפכ"ל אלשיך. הרקע: ככל הנראה דיל עם רה"מ שיוביל אולי בעתיד לסגירת התיקים.

קצינים בכירים במשטרה טוענים שאנשי אלשיך מנסה לסכל את מועמדותו של הלוי למפכ"לות: לדבריהם: הוא "מנסה להכשיר לעצמו שנה רביעית בתפקיד". גם לוי וגם נתניהו מכחישים וטוענים כי מדובר בשקר גס. בכירים במשטרה טוענים כי הלוי רוצה להתקדם לתפקיד המפכ"ל ובכך לאפשר לרה"מ לצאת נקי מהחקירות.

הכתב הפוליטי של ערוץ החדשות מעריך כי הודעת אלשיך הערב היא שקר מוחלט. "הוא אישית עומד מאחורי התדרוכים שלפיהם ניצב הלוי קיים קשר אסור עם נתניהו. כל אדם שעוקב אחר המתרחש בלשכת אלשיך צריך להיות מודאג מאוד מתרבות השקר שהביא איתו מהשב״כ למשטרה".

מהמשטרה נמסר: "במשטרת ישראל דוחים את הטענות בדבר עימותים או כל אמירות אחרות הנוגעות לאופי מערכת היחסים עם בכירי המשטרה. המפכ״ל הוביל רפורמות רבות במשטרה ביחד ובשיתוף מלא עם סגל הפיקוד הבכיר כולו. המפכ״ל ימשיך לפעול ביחד עם ניצב יורם הלוי לקיום שגרת חיים תקינה לתושבי ירושלים והסביבה". במשטרה הוסיפו: "שוב אנו עדים לדיסאינפורמציה המובאת כביכול בשם המפכ״ל או ״מקורביו״. צר לנו על הטעיית הציבור, האחריות על הפרסומים הינה על אחריות המפרסם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.